2733
2734
عنوان

من از دست خانواده شوهرم خیلی حرص میخورم.چیکار میکنم اروم شم یکم

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 17 پست
ب خدا ک حریص تر میشن اینا.امتحان کردم .میگن ما گشنه موندیم زنت فلان لباس و پوشیده انقد ک چش سفید و د ...

والا ما تو اب خوردنمونم باید دخالت کنن 

شوهرمم میبینه اینجورین میگه نگو بهت پول میدم یا فلان مانتو رو انقد گرون خریدی اگه پرسیدن نصف قیمتشو بگو

بعد دعوایی که الکی به راه انداختن دیگه خونشون نمیرم اما پسرو شوهرمو میفرستم برن خیلی ارامشم بیشتر شده ،از جمعشون بدم میاد پر از دروغ و دورویه ی جلوت باهات خوبن پشت سرت زیرابتو میزنن

انقدم روشون باز شده بهم که هر چی داشون میخاد تو جرو بحثا بهم میگن من حرمت سنشو نو نگه میدارم وگرنه همه میدونن که من نه تنها کم رو و بی زبون نیستم بلکه با یه کلمه میتونم جواب همه حرفاشونو بدم

ب خدا من ادم خیلی ارومیم خیلی.روحیم حساسه اصلا تو زندگیم ی مورچه نکشتم.همیشه بر همه خیر خواستم با شا ...

الهی عزیزم

نمیدونم این آدما کی می‌خوان عوض بشن بخدا منم اینقدر ازشون عذاب کشیدم که بخوام بنویسم طومار میشه ولی خب چه فایده

به نظرم ندین بهشون نفرین بی دلیلم هیچوقت نمیگیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب خدا من ادم خیلی ارومیم خیلی.روحیم حساسه اصلا تو زندگیم ی مورچه نکشتم.همیشه بر همه خیر خواستم با شا ...

😳 نفرین میکنن؟! خب بکنن! نفرین کی گرفته که مال اینا دومی باشه؟!! یادمه بچه بودم بهمون میگفتن اگر نفرین کنیم اون نفرین به خودمون برمیگرده دیگه سعی کردم نفرین نکنم 😅

بیخیال بابا! بخدا الکی حرص میخورین، چند سال دیگه به کارای الانتون میخندین اما چه فایده ... پشیمون میشین که چرا خودتون به روح و روان خودتون آسیب زدین...