2752
2734
عنوان

ازدواج سنتی میدونین مثه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 60 پست

به این مثالا نیست

داستان از پایه خرابه

وگرنه نتیجه سنتی میشدن قدیمیا که تا مرگ همو ول نمیکردن ولی دوستی اینجوریه که بعد از معاشرت با شونصد نفر شاید به ازدواج ختم بشه که ته اونم خیلیاش طلاقه

صلوات میفرستین برام؟   دمتون گرم
اینی ک شما میگی مال ۵۰ سال پیش بوده الان ازدواج های سنتی هم با یه دوره آشنایی هست و حتما اونایی ک خو ...

تو فک کن دوستی ها باعثه طلاق میشه دیگه سنتی ها چه خبره اگر جدا نمیشن میترسن همونجور که روز اول ریش و قیچی رو دادن دست بزرگتراشون .اینم تازه اگه بزرگتری عاقل و دانا و حکیمی و روانشناسی داشته باشن 

میشه یه صلوات برام بفرستی همین .ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط ظاهرا حق انتخاب داری نمیدن که بپوشیش بفهمی با جنسش راحتی پرو که کنی یعنی آشنایی دیگه سنتی نیست&n ...

چرا پرو میکنی ولی تو خونه پیش پدر ومادرت 

اینطوری که شما میگی مال سال ها پیش بوده الان سنتیا هم اول زیر نظر خانواده آشنا میشن 

مامان دوتا دخمل ناز 😍
اگر دروغ میگم بگین دروغ میگی

نه والا ،،،،مجرد بودم جو گرفته بودم که فقط ازدواج سنتی !!

الان مثل سگگگگگ پشیمون هستم بعد هشت سال ،،،،و هیچ علاقه ای به شوهرم ندارم ،،،،خیلی خیلی سختی کشیدم تا اخلاقمون دست هم اومد یه کم ،،،،اصلا تفاهم نداریم و مال دو دنیای متفاوت

دیگه شانسی هم میشه یه لباس اندازت باشه .

والا علاوه بردوستمون منم انگارشانسی اندازم شده😕

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
اگر دروغ میگم بگین دروغ میگی

دروغ میگی 😎 من سنتی ازدواج کردم شما بد برات تعریف کردن عزیز جان 

سنتی اینجوره معرفی میکنن بهم اون دوتا بهم فرصت میدن و باهم میرن و میان اشنا میشن و بعد ازدواج میکنن 

من ندیدم برن بگن فلانی بیا شوهر کن اونم بگه باشه و بره عقد نکنه و تمام  😑😐

الآن دیگه سنتی ها هم معمولا یه مدتی رو بدون عقد نامزد میگذرونن تا با هم آشنا بشن

همینو بگو اینکه که دیگه سنتی نمیشه سنتی به دوستی تبدیل میشه

اونجور که شما میگی ندیده نشناخته که اصن خوب نیس 

دور و بر اشناها که هیچ 

میدونی اینجا چنتا تاپیک زده شده پر از درد و گلایه و کتک خوردن از شوهر و تصمیم به خودکشی و ارزوی مرگ 

که میگن باهم دوست بودیم چند سال 

کلا در هر حالتی با مشاوره رفتن موافقم اونم قبل از وابستگی 

کلا شناخت ما با احساسات دچار اختلال میشه گمونم 

هزینه ی مشاوره زیاده اما هزینه خارج شدن از بدبختی خیلی بیشتره 

پسر دایی بابای من باشوهرم دوست بوده منو معرف کرده بود.بعد یه روز مادر شوهرم زنگ زد گفت برای امر خیر می خوایم بیایم خونتون.بعد شوهرم ومادرش ودوتا خواهراش اومدنتاهمدیگرو ببینیم  .البته بابام همسرم رومی شناخت ها بعد یه هفته هم عقد کردیم.الانم خداروشکر باهم خوبیم البته قهر واشتی دعوا هست ها اما درکل خوبه منکه به شخصه راضیم 

والا ماسنتی بود ولی زیر نظرخونواده ها باهم رفت و آمد کردیم مشاوره هم رفتیم والان راضیم

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
دروغ میگی 😎 من سنتی ازدواج کردم شما بد برات تعریف کردن عزیز جان  سنتی اینجوره معرفی میکنن بهم ...

من دیدم طرف فامیل خیییلی دور بوده رفتن خواستگاری بعد از صحبت بزرگترا فقط ده دقیقه دختر وپسر رفتن تو اتاق صحبت کردن بعد فرداش خرید و آزمایش خون و عقد .ظاهرادهمه چی خوب بود در حد ده دقیقه تو اتاق بد نبوده .دیگه از روز خواستگاری تا روز محضر ۵روز شده 

ما سنتی ازدواج کردیم ولی اینجوری نبود چند جلسه باهم حرف زدیم نامزد بودیم بعد عقد کردیم این طور ...

اره بابا. 

بعضیا فکر میکنن ازدواج سنتی مثل دوره قاجاره.

طرف مامانش بره دختره رو ببینه و پسند کنه و تا شب عروسی زن و شوهر همدیگه رو نبینن.

الان خدا رو شکر همه مشاوره پیش ازدواج میرن و یه مدت زمان زیادی رو برای آشنایی میذارن.

2706