2733
2739
عنوان

عکسسممم بلاخررررره میزارم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4633 بازدید | 297 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امضاشو🤨😂 عنچوچک😒

😂😂😂❤

@sasasasasasasasa    

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی
خواب بودم😐😐😐😐😐😐😐اینم شانس مایه😐نتونستم ببینم عکسشو😭😑😐😐😐🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

امضات😂😂😂😂

تو هووی منی بهتر که ندیدی😔😂

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی
😂😂😂❤ @sasasasasasasasa    

😂😂😂♥جووون

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
خواب بودم😐😐😐😐😐😐😐اینم شانس مایه😐نتونستم ببینم عکسشو😭😑😐😐😐🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

آن شدی تگم کن همینجا برات بزارم😐😂

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
2738
مرسی عزیزم با اینکه عکس ندیدم ولی کلی خوشحالم کردی

قربونت⁦♥️⁩

بازم تاپیک عکس دیدم تگت میکنم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین