2733
2734
من رشته لیسانس و ارشدم مهندسی شیمی(این نکته رو بگم که شیمی با مهندسی شیمی فرق داره و مهندسی شیمی از شاخه ریاضی فیزیک میاد و به مهندسی مکانیک نزدیکه)...از دانشگاه دولتی و روزانه بودم حالا می خوام حسابداری بخونم..ولی وقت ندارم 4 سال بشینم بخونم.....حال خوندن واسه کنکورش رو ندارم و می خوام پیام نور یا غیر انتفاهی ب برم....و ارشد رو برم که زود تموم شه....به نظرتون میشه؟؟؟ کسی اطلاعاتی داره بهم بگه؟
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
راستی کسی هزینه ارشد پیام نور و یا غیر انتفاهی رو می دونه چنده؟
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با توجه به این که ربطی به رشته ام نداره پس میشه؟؟؟ من شنیدم بدون آزمونم میشه ..میشه بدون آزمون رفت؟؟؟ میشه ارشد حسابداری رو یه ساله تموم کرد؟؟؟؟
بچه ها می دونید هزینه ارشد پیام نور و غیر انتفاهی چنده ترمی؟؟؟
اریکلی جان بعد پروژه ارشد برادرتون چی بود؟؟چقدر طول کشید ارشدش؟؟ من فقط مدرکشو واسه کار می خوام
2738
ممنون مامی کیانا من یه جا می خوام که راحت مدرک بگیرم.....مدرکش هم مورد قبول باشه واسه استخدام..... رشته خودم استخدام نداره توی ایران یا اگرم باشه کار دایم نیست توی کار خونه باید با هر کی سر و کله بزنی...پالایشگاه و وزارت نفتم دیگه زن نمی گیرن
سلام
من شنیدم ارشدش خیلی سخت و تخصصیه
به نظرم کارشناسیشو بگیری خیلی بهتره
یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083