2733
2734
عنوان

بچم دختره

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 46 پست
خدایا از همینجا بهت میگم نمیبخشم کسانی که بخاطر اینکه باردار بودم و بچم دختر شد اذیتم کردن و باحرفاو ...

منم خیلی حرفا شنیدم و دلم شکست سپردمشون بخدا خدا جوابشونو میده

👩‍👧‍👧❤😍
عزیزم فرقی نداره تازه دختر بزرگتر بشه میشه همدم مادر

من هم دختر دارم هم پسر... دخترم تااج سرمه نفسمه اتفاقا خیلیم شبیهه خودمه شاید خدا وقتی دید اینقد اذیت شدم بخاطر همین دخترمو شبیه اونا نکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا از همینجا بهت میگم نمیبخشم کسانی که بخاطر اینکه باردار بودم و بچم دختر شد اذیتم کردن و باحرفاو ...

فکر میکنم با تاپیکم ناراحتت کردم اگه کردم منو ببخش

ولی من ب هیچکس نگفتم بچم دختره تا ماه های اخرم نمیگم چون هر کی ی حرفی میزنه

تمام من برای توو....تویی ک جان من شدی....میشه واسه سلامتی خانوادم صلوات بفرستی
2731
فکر میکنم با تاپیکم ناراحتت کردم اگه کردم منو ببخش ولی من ب هیچکس نگفتم بچم دختره تا ماه های اخرم ن ...

فدات عزیزم مبارکت باشه نه اینجوری نیس اتفاقا وقتی دیدم چقد احساس شادمانی کردی شاد شدم ... من از کسانی که اینقد ب جنس خودشون احترام میذارن واقعا انرژی میگیرم و بشدت مخالف مرد سالاری ام و کسانی ک پسردوستن

نه واسم فرقی نداره دوتاشون جگرگوشمن

من حس میکنم چون پسرم رو خیلی سخت و بعد از سقط مکرر و با استراحت مطلق و کلی آمپول و ... به دست آوردم حس میکنم نکنه بچه دوم رو کمتر دوست داشته باشم نکنه کمتر نگرانش باشم می‌دونی چی میگم ؟ البته هنوز اقدام نکردم ولی همش همچین حسی دارم یا میگم نکنه برای بقیه بچه دوم در برابر بچه اول کمتر محبوب باشه چون الان بچه مو خیلی دوست دارن بخاطر همون سختی ای که همه برای اومدنش کشیدن میگم نکته دومی مظلوم واقع بشه 

هنوز نیومده چه فکرایی دارم 😅😅😅

2740
من حس میکنم چون پسرم رو خیلی سخت و بعد از سقط مکرر و با استراحت مطلق و کلی آمپول و ... به دست آوردم ...

عزیزم منم اتفاقا واس بچه اولم خیلی منتظر بودم بچه دوم همون ماه اول گرفت... دوتاشون شیرینن چ بسا بچه اولم خیلی بیشتر اذیتم میکنه سرش داد میزنم

تنش سلامت قدمش خیر

چقدر خوشحال شدم دیدم برای دختر دوم هم خوشحالی خداروشکر

من به واسطه شغلم زیاد غم جشمای مادرای باردار که بجشون دختر شده میبینم مخصوصا اگر دومی باشه

تامیک شما خیلی خوشجالم کرد

اگه اعتماد به نفس داشته باشی و حال خودت از داشتن دختر خوب باشه بقیه جرات اظهار نظر ندارن، نظر هم بدن دیگه برات مهم نیست، ما چهار تا خواهریم مادرم و پدرم  اونقدر از داشتن ماها راضین که کسی جرات نکرد حتی تو بارداری چهارم مادرم حرف بزنه  

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2706