2737
2739
سلام سرور جان به من خیلی لطف داری عزیزم چون خودم از اضافه وزنم خیلی ناراحتم دوست دارم همه اونهایی هم که مثل من نگران هستن به نتیجه برسن
من هم با شما موافقم برنج و نون رو خیلی زیاد گفته من بجای 25 قاشق برنج دو کفگیر برنج میخورم البته مصرف برنجمون خیلی کمه
نون بجای 4 کف دست 2 کف دست میخورم نون سیاه و یا سیب زمینی 5 تا
فکر کنم بیشتر نتیجه بگیرم باقیش به نظرم خوبه
در ضمن روغنی هم که میگه رو برنج بریزید رو من قلم میگیرم بجاش یک قاشق چای خوری کره روزانه با نون یا سیب زمینی مصرف میکنم
سلام سعیده جون من هم امروز مثل رژیم شروع کردم البته بجای چهار کف دست دو کف دست با پنیر کم چرب خوردم
بجای نون یا برنج 5 تا سیب زمینی کوچیک همراه گوشت یا مرغ یا ماهی میخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیلا . . . 34 ساله. . . . قد 160 . . . . وزن فعلی 73. . . . . وزن ایده ال 58 . . تاریخ شروع رژیم 21 دی 1390
سعیده . . . 32 ساله . . . . قد 166 . . . . وزن فعلی 90 . . . . وزن ایده ال ؟ . . تاریخ شروع رژیم 21 دی 1390
فرشته . . . 28 ساله . . . . قد 167 . . . . وزن فعلی 71 . . . . وزن ایده ال 64 . . تاریخ شروع رژیم 21 دی 1390
سرور . . . 31 ساله . . . . قد 164. . . . وزن فعلی 70 . . . . وزن ایده آل 60 . . تاریخ شروع رژیم 21 دی 1390

دوستان با اجازتون تاریخ رژیم رو برای امروز زدم هر کس نتونسته شروع کنه بگه تاریخ درستش رو که اصلاح کنم لطفا
یک هفته دیگه گزارش بدیم ببینیم باز اگه لازم هست تغییر بدیم تو رژیم
2731
همسرم امروز برام حلقه گرفته و میگه برای کوچک کردن شکم و پهلو خیلی خوبه ولی من بلدم کسی از شما بلده و انجام داده یک دی وی دی فیتنس دنس هم گرفته باید سعی کنم تو برنامه هفتگیم بزارم و باهاش تمرین کنم دختر کوچولوم هم حتما دوست خواهد داشت
سلام مرجان عزیز خوش اومدی امیدوارم این تاپیک بتونه بهممون کمک کنه که به سایز قبلمون برگردیم
چند وقت از زایمانتون میگذره مرجان و تحرکی هم داری؟
اگه طبق برنامه غذایی غذا بخوری کمتر سمت چیز دیگه ای میری موفق باشی
2740
1.لیلا . . 34 ساله. . . . قد 160 . . وزن فعلی 73. . .وزن ایده ال 58 . . تاریخ شروع رژیم چهارشنبه 21 دی
2.سعیده . . .32 ساله . . . . قد 166 . . . . وزن فعلی 85 . . . . وزن ایده ال ؟ . . تاریخ شروع رژیم 21 دی
3.فرشته . . 28 ساله . . . . قد 167 . . . . وزن فعلی 71 . . . . وزن ایده ال 64 . . تاریخ شروع رژیم 21 دی
4.سرور . . . 31 ساله . . . . قد 164. . . . وزن فعلی 70 . . . . وزن ایده آل 60 . . تاریخ شروع رژیم 21 دی
5.مرجان. . 37 ساله. . . . قد 155 . . .وزن فعلی 67. . وزن ایده آل 55. . تاریخ شروع رژیم پنج شنبه 22 دی

مرجان عزیز تاریخ شروع رژیمتون رو از فردا اعلام کردم اگه نیاز به اصلاح هست حتما بگید
یک هفته دیگه منتظر اعلام نتیجه از طرفتون هستیم امیدوارم بتونید نیم کیلو کم کنید
موفق باشید عزیزم
اگه سعی کنی پیاده روی رو تو برنامه هفتگیتون بزارید که مثلا مثل من با کالسکه برید قدم بزنید یا تو خونه فکر کنم رژیم تاثیر بیشتری داشته باشه
باز شما وضعتون از من خیلی بهتره من که 73 هستم خیلی باید تلاش کنم
تو خونه هم خوبه اینجا هم هوا خیلی سرده روزهایی که هوا بارونی نباشه کلی دخمری رو میپوشونم و میریم بیرون ولی باز تو خونه هم خیلی خوبه اگه بتونی برقصی هم خیلی خوبه کوچولوت هم کلی شاد میشه و روحیه خودتون هم کلی تغییر میکنه
2706