2737
2739

روزی ۱۰۰ تا کانال پاک میکنم

واسه من نیتروپلاسه تلگدامم، اصلل بدرد نمیخوره

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

تلگرام اصلی از همش بهتره

بعدش با پروک سی برو ک نیازیم ب فی لترشکن نداره

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

تلگرام اصلی

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تلگرام اصلی از همش بهتره بعدش با پروک سی برو ک نیازیم ب فی لترشکن نداره

آخه فیل تر شکن میخواد که! 

یعنی چی با پروک سی برم؟خودش داره پرو...

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2731
آخه فیل تر شکن میخواد که!  یعنی چی با پروک سی برم؟خودش داره پرو...

ببین اول تلگرام اصلی رو نصب کن

بعد یه فیلت رشکن ک رو گوشیت کاررکنه نصب کن

بعد برو تو کانال مای پروک سی(ایدیش اینه Myporoxy) رو یکی از لینکای پرو کسی ای که تو کانال گذاشته بزن اگه کار نکرد چندتا رو امتحان کن بالاخره یکیش میشه

بعد فیلت رشکنتو خاموش کن

حالا از این ب بعد هروقت بخوای بری تو تلگرام خودش وصل میشه به پرو کسی و نیازی ب روشن کردن فیللتر شککن نداری. فقط اگه پرو کسیه دوباره کار نکرد فقط کافیه بری تو همون کانال مای پرو کسی دوباره رو چندتا از پرو کسیا بزنی و امتحانشون کنی بالاخره یکیشون باز میشه واست

کلا زیاد معطلت نمیکنه خیلی بهتر از فیلت ررشکنه به نظرم

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
ببین اول تلگرام اصلی رو نصب کن بعد یه فیلت رشکن ک رو گوشیت کاررکنه نصب کن بعد برو تو کانال مای پرو ...

واقعا ؟

چ جالب 

مرسی عزیزم😍❤❤