2737
2734
عنوان

تا حالا چند تا خواستگار داشتین ؟ضایه ترینش کی بوده؟ متاهلا هم بگید 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 173176 بازدید | 1154 پست

وای فکرم درگیره هرکی میتونه کمک کنه بگه😕 دوس پسرم یه مدت میگفت دوس دارم زودتر ازدواج کنیم و اینا چون ۳ ساله باهمیم ولی خب من قصد ازدواج ندارم تا ۲۶ ۲۷ سالگی😕 اونم دیگه از اون موقع چیزی نگفت ولی همش حس میکنم ناراحت شده از حرفم یا فکر کرده دوسش ندارم. ب نظرتون چی بگم از دلش در بیاد؟🥲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چند سال پیش  رفته بودم بدلیجاتی، داشتم نگاه میکردم وسایلارو یهو یک خانومی اومد با بچش بهم گفت ...

نمیدونستم خواهرا برای برادرای پدوفیل غوغا میکنن 😂😂😂

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

من از 14 سالگی
بدترینشونم یه عرب زبون نفهم بود   
میگفتم نمیخوامت میگفت خب برای چی؟  

مشاور و نماینده فروش محصولات:✔️الن بیوتی✔️مورال آپ✔️سوپر استار✔️ ام ان دی✔️آروماتیک✔️ بلک بری
2731
وای فکرم درگیره هرکی میتونه کمک کنه بگه😕 دوس پسرم یه مدت میگفت دوس دارم زودتر ازدواج کنیم و اینا چو ...

میگذره بیخیالش

مشاور و نماینده فروش محصولات:✔️الن بیوتی✔️مورال آپ✔️سوپر استار✔️ ام ان دی✔️آروماتیک✔️ بلک بری
#مشكلات_دادگاهی ❤️👌برای وارد شدن به اتاق قاضی در دادگاه و عوض کردن رای محکمه به نفع شما ۲۱ بار ایه ...

حاجی قبلش یا بعدش نمیخواد تکبیر بگی
یا کلمه معروف حسن کلید رو
علی برکت الله

2740

من ۱۷سالگی با عشقم ازدواج کردم اما قبلش همسایمون گفت دوتا برادر سربزیر و خوب هستن تا بیان خاستگاری ‌اول اومدن خونه همسایمون دخترش زنگم زد گفت با دمپایی اومده خاستگاریت.زنگ زدن مامانم گفت دخترا خونه نیستن بعد خبرتون میکنیم😎😅

2706