2733
2734
عنوان

عروسی جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1251 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم اولا مبارک باشه همیشه به عروسی دوما به نظر من پارچه بگیر ببر بده خیاط یه مدل تک برات بدوزه قیمتش به نظر من مناسبتر درمیاد اگه فامیلاتتون زیاد بی حجابی حال نمیکنن کت شلوار خیلی خوبه به نظر من پیرهن وقتی قشنگه که لختی باشه ولی کت شلوار پوشیده اش هم شیکه اگه میخای با حجاب هم باشی میتونی یه دونه ازاین سربنده چیه اسمش رو نمیدونم مثل کلاه حوله ای که مال حمومه میمونه خودت درست کنی یا بدی خیاط برات بدوزه فکرکنم خیلی شیک بشه.
یه دنیای پر از شادی!!!!! اینه ارزوی من!
2731
عزیزم منم مثل تو بودم خیلی درگیر این موضوع بودم تو خانواده نامزدم وقتی عروسی خواهرزاده هاش و برادرزاده ها میرفتم همش دنبال لباس و ارایش و مو اصلا شبا خواب نداشتم!!!! اما تجربه من برات اینه میدونم دوست داری تک بدرخشی و همه چی عالی باشه اما سعی کن ساده باشی تا راحت باشی یه لباس ساده یه ارایش شیک و ساده موهاتم یکم با همیشه فرق داشته باشه بذار همه بگن عروس دیگشون ساده و شیک بود! من عروسی اولی که رفتیم لباس عاااااااااااالی..موها عااااااااالی...ارایش عااااااالی ولی واقعا اذیت شدم همش فکر میکردم خوب نشدم ولی الان بعد 3 سال عروسی برادرزاده اخریش یه لباس ساده و شیک مشکی ساده که میگم ساده هااااا هیچی نداشت ولی بهم میومد لاغرترم میکرد..موهام یه فر شیک..ارایشمم ساده با مژه مصنوعی لنزم نذاشتم ساده رفتمو اومدم اونا همه ارایشگاه و لنز و مو مصنوعی و درگیییییییر اما من یه جا نشسته بودم یا میرقصیدم جالب بود همه هم نگام میکردن چون موهام طلایی زیتونی خوشرنگ بود با لباس مشکی ساده به چشم میوومد و فقط من تو اینا ارایشگاه نرفته بودم و ساده تر بودم ...
یه روزی. یه جایی. یه کسی. یه جوری. یه چیزی.... صبر داشته باش!