2752
2734
عنوان

اگه قرار بود بزرگترین تجربه زندگیتو یادم بدی چی مینوشتی ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3787 بازدید | 83 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دقت کردین چقدر همه تقریبا تجاربشون از این دنیا شبیه همه !!!!!!!!!!!!!!!

من تا حالا هر چی خوندم اویزه گوشم بوده
نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نمی کند ........من از سکوت موریانه ها میترسم
دنیا دو روز است . روزی که با توست مغرور نباش و روزی که با تو نیست غمگین نباش
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
با همه غیر از خانواده خودت دوری و دوستی کن
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
هیچوقت با احساس و بدون عقل و منطق ازدواج نکن ......
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
مشکلاتت رو به خدا بسپار خدا همشونو حل میکنه
مرسی آسمان جان
یه چیز دیگه
شاید خیلی اختصاصی باشه و برای همه پیش نیامده باشه
هیچ وقت هیچ وقت و تحت هیچ شرایطی نذار همسرت همکارت بشه مخصوصا تو جایی که تو ارشد باشی و البته رئیستون پدرتون باشه و بدتر از اون برادرتون هم اونجا باشه !!!!!! (فاجعه ای که عنقریب عشق رو میکشه )
همین جا در نهایت خوشحالی اعلام میکنم که همسرم یه کار دیگه پیدا کرده ودیگه همکارم نیست ........
هیچ وقت به شوهرتون نگین که صورتش یا تیپش یا هیکلش قشنگ اگه خواستین ازش تعریف کنین یه چیز دیگه بگین مثلا بگین بهش افتخار میکنین یا باعث میشه خیالتون از اینکه یکی هست که بهش تکیه کنین راحته یا... مردونگی و قدرتش رو تحسین کنین و نه قیافشو هیکلشو عوضش از قیافه و هیکل خودتون هر چقدر دوست داشتین تعریف کنین ........ حتی اگه دروغ باشه اون باور میکنه
نیاز جان ایول چقدر شما با سیاست و عاقلی
فقط باید بگم من با شوهرم همکار که هستم هیچی برادرم هم پیشمون کار می کنه ... و بدتر از همه اینکه من مدیرعامل هستم :)))) یعنی همه چیزایی که گفتی ههههههههه
2706