2733
2734

سلام میشه کمکم کنین دورهام ۳۴ روزه هستش روز ۱۵ رفتم سونو گفتن تخمک بالغ نداری و اندومتر۴بود حالا ایا تخمکم تا روز ۲۰یا۲۱ ک تخمکگذاریه تخمکم رشدمیکنه ضخامت آندومتر چی نرماله ۴برای الان 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام میشه کمکم کنین دورهام ۳۴ روزه هستش روز ۱۵ رفتم سونو گفتن تخمک بالغ نداری و اندومتر۴بود حالا ایا ...

ضخامتت گمونم کمه براباردارب بایداز7بیشترباشه 

ببین توگوگل جستجوکن یه جدول داره که ضخامت اندورم ازروزاول سیکل تااخرمیزنه اون کمکت میکنه

وخدایی که بشدت کافیست
چروزی ازسیکلت رفتی؟؟

روز ششم پریود اورژانس بستری شدم برای دل درد ، سونوگرافی گرفتن 

خیلی بده؟😞😞

😀 عاغا من به یه نتیجه ای رسیدم !            این ما نیستیم که داریم زندگی می کنیم این زندگیه که داره مارو... 😣😣
روز ششم پریود اورژانس بستری شدم برای دل درد ، سونوگرافی گرفتن  خیلی بده؟😞😞

نه بابانترس چیزی نیس برابالابردنش بهت استرادیول میده میادبالاولی حتمابدکتربگواین دکتراخیلی برگهوهای ادمودرس نمیخونن

وخدایی که بشدت کافیست
نه بابانترس چیزی نیس برابالابردنش بهت استرادیول میده میادبالاولی حتمابدکتربگواین دکتراخیلی برگهوهای ...

ممنون عزیزم 😘 بدبختی اینکه خودمم از این چیزا سر در نمیارم اصن

آره 😞 الان نوشته اتساع رکتوم و روده بزرگ پر شده از فکال میباشد یعنی چی؟

😀 عاغا من به یه نتیجه ای رسیدم !            این ما نیستیم که داریم زندگی می کنیم این زندگیه که داره مارو... 😣😣
ممنون عزیزم 😘 بدبختی اینکه خودمم از این چیزا سر در نمیارم اصن آره 😞 الان نوشته اتساع رکتوم و روده ...

اینونمیدونم عزبزم ولی یدکترخوب برو

سونوگرافی ازمقعدشدی؟

وخدایی که بشدت کافیست
اینونمیدونم عزبزم ولی یدکترخوب برو سونوگرافی ازمقعدشدی؟

نه گلم .. بنظرت لازمه که برم دکتر؟

اینونمیدونم عزبزم ولی یدکترخوب برو سونوگرافی ازمقعدشدی؟

ضخامت آندمتر کم باشه ، یعنی چی؟ تاثیر داره رو باروری؟

2706