2737
2734
عنوان

این بتا ده روز بعد از تاخیر زیاد نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 24 پست
من شنیدم دختر میشه نمیدونم دقیق خودم بتام پایین بود پسره 

بتای من فوق العاده بالا بود 

میخواستم بدونم دختر یا پسره که دوستان میگن دختر

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
انشالله سالم باشه❤🧿

ممنونم ❤

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

بارداری اول صد بود پسر بود

دوم هزار دختر بود

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
یعنی احتمال داره تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍

احتمالش زیاده

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2738
عدد بتا به هیچ عنوان ربطی به جنسیت نداره 

از نظر عملی بله ولی خیلی ها با توجه به تجربه هاشون میگن مثلا من خودم بتام پایین هست پسره 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
از نظر عملی بله ولی خیلی ها با توجه به تجربه هاشون میگن مثلا من خودم بتام پایین هست پسره  

منم روز 29 قاعدگی ازمایش دادم بتام 1450 بود

بچم پسره ، اینا همش احتمال مثل ویار مشابهی که داریم هم میتونه دختر باشه هم پسر، بدن با بدن فرق داره 

خداااااجوووونم بابت همه چیز شککککرت،عاشششقققتم