2733
2734
سلام ببخشید من که سنم نمیرسه ولی خانواده میخوان یه پسر بچه بیان میخواستم بدونم شرایط نگهداری چطور؟ ی ...

عزیزم وضعیت مالیتون باید خوب باشه یه خونه به نامش بزنین و تو وصیت نامه بزنین یک سوم اموال به اون میرسه خیلی قشنگه مادر پدرت نباید بتونن بچه بیارن شمارو دارن فک نکنم به این اسونیا باشه 

کودک بی سرپرست سخت تر از بدسرپرسته اگه میخواین زود باشه بدسرپرست بگیرین

و هزاران نهال از بریده همان جوانه میزند...🍃
شما تجربشو داری؟

خانومم با بهزیستی در ارتباطه میدونم شرایطشو

گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟_گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز_گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!_گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت _گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری _گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم وضعیت مالیتون باید خوب باشه یه خونه به نامش بزنین و تو وصیت نامه بزنین یک سوم اموال به اون میر ...

نه از لحاظ قانونی اصلا مشکلی نیست 

فقط از بعد نگهداری میترسم

2738
راستش آوردنشون مشکلی نداره ولی میخوام بدونم شرایط نگهداری شون سخته یا واقعا فرقی با بچه خود آدم نمیک ...

ولی اگه من جای تو بودم که مامان بابام منو داشتن و میخواستن یکی دیگه از پرورشگاه بیارن من نمیذاشتم که اینکارو کنن

کسی که بچه دار نمیشه کار خیلی قشنگی میکنه 

ولی وقتی خودش یه بچه داره دلیلی نداره که 

بعدشم زور داره کسی که برادر واقعی تو نیست بیاد نصف اموالتو برداره ببره 😐😐😐

اونا حق توئه نه اون

کسی که مخالفه ریپ نزنه

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤