2737
2739

یه دوستی دارم تازه دوهفته است ازدواج کرده شوهرش یه شهرستان دیگه کار میکنه و خیلی محترمانه از دوستم خواسته برن اونجا زندگی کنن تا همش شوهرش مجبور نباشه بره و بیاد

اما دوستم مخالفت کرده میگه من نمیتونم از مادرم دور باشم

دیروزم مادر شوهرش باهاش منتطقی گفتگو کرده و بهش گفته اگه شوهرت بهت گفت بریم شهرستان زود نگو نه! من بچمو میشناسم هیچی نمیگه اما تو دلش میشکنه... خلاصه مادر شوهرش یه عالمه حرفای خوب زده و تهش گفته من تو زندگیتون دخالت نمیکنم فقط دارم تورو با اخلاقای پسرم آشنا میکنم

بعدم گفته این جدایی های شما که فقط آخر هفته همدیگرو میبینین بینتون فاصله میندازه

دوستم میگه راست میگفته قبلا بیشتر باهام حرف میزد اما چند وقتیه بیشتر سرش تو گوشیشه.... خلاصه که دوستم یه عالمه از زندگیش پشیمونه و این حرفا

من بهش گفتم! هنوز نگفتم ینی قراره بگم با همسرت بری بهتره

حالا به نظرتون چجوری به شوهرش بگه که نه اون پررو بشه و نه هیچ چیز دیگه ای

یکم از سیاستای زنانه بگین ببینم😉

دنیامه پسرکم😘

بی تجربگی مجردا!....چه جالب....فقط برای این که بدونید بگم بهتره یک سر به تاپیک های خانم های متاهل سایت بزنید حداقل بالا بر 50 درصدشون رضایت کافی ندارن کسی که توی زندگی خودش موفق نبوده چه جوری میتونه یکی دیگه رو راهنمایی کنه؟!..

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکم خودشو لوس کنه که قرار ما این نبود و از اول باید شرایطت رو میگفتی و.....در اخر بعد از ناز کردن بگه بخاطر مامانت که خیلی خانم مهربون و دلنشینیه و منطقی صحبت کرده قبول میکنم 😁😁😁😁😁

اول وسایلارو نبره یه مدت مثلا دو سه ماه همینجوری بره پیش شوهرش ببینه میتونه تحمل کنه اگه تونست که بره اگه نتونستم بنظرم بره کم کم عادت میکنه فوقش هر دوهفته یکی دو روز میاد پیش مادرش دیگه 

2738

دیگه توزندگی مشترک پروشدن واین چیزامعنی نداره ازدواج کرده والان اولویتش همسرشه ن پدر مادر.اگه زندگیشو دوس داره وتعهد داره بایدبره چون توطولانی مدت کلی اثربدداره این دوریا

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
الان شما مجردی؟خوب پیشنهاد بده چرا اومدی در مورد مجرد بودن صحبت کنی 

من صحبتم چیز دیگه ای بود

لطفا وقتی متوجه کلام من نشدید الکی ریپلای نکنید

ممنون میشم

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
اول وسایلارو نبره یه مدت مثلا دو سه ماه همینجوری بره پیش شوهرش ببینه میتونه تحمل کنه اگه تونست که بر ...

شوهرش گفته آخر هر هفته میارمت اما این حرف تو کلش نمیره

دنیامه پسرکم😘

چرا فک میکنین پرو میشه؟ب دوستت بگو ازدواج یعنی اینک با شوهرت زندگی کنی ن مامانت

منم نزدیک پنج ساله بخاطر کاره همسرم از خونوادم دورم سالی سه چهاربار بیشتر نمیتونم ببینمشون والا شوهره دوستت خیلی آقاس شوهر من بود ک طلاقم میداد میگفت یعنی چی ک میگی نمیتونم باتو بیام بمونم پیش مامانم 

اون اصلا وقت ازدواجش نبوده باید میزاشتن شیر بخوره هنو😂😂 چ آدمایی پیدا میشه

وقتی کسی ن دوستت داره نه بهت محبت میکنه نه توجه میکنه.نیاز نیست تو مهربونیتو بهش ثابت کنی گاهی باید مث خودش باشی

دقیقا شرایط من 

اما من اومدم کنار همسرم تا خیالشراحت باشه وهرهفته نره ونیاد 

به دوستت بگو شوهرت هیچ وقت پررو نمیشه ازینکه تو بخوای بری کنارش🤗

اون همسرته و خیلیم خوشحال میشه ومطمئنن قدردان هست 

حفظ ارامش زندگی خیلی مهم تر ازین چیزاس پدرومادر بهترینای زندگی ادمن وهر کسی از یه جایی شریک وهمدمش میشه همسرش 

تنهاش نذاره تا هم خودش هم همسرش خیالشون اسوده باشه😍♥️

2706