2733
2734
عنوان

کیا شوهراشون یا نامزداشون کنارشون به خواب عمیق رفتن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1410 بازدید | 92 پست
نه عقدیم امشب پیشم موند بعد چند روز دیدمش باز میره تا ۳ الی چهار روزه دیگه همدیگرو نمیبینیم من باز م ...

خوش بحالت حس خوبیه استفاده کن

من دوران عقد رو خیلی دوس داشتم ولی محدودیت هایی بود که فقط چند ساعت میتونستیم پیش هم باشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاش دغدغه فکری ماهم همینا بود انشالله استاتر همیشه دلت خجسته باشه.😀😀

ممنون‌عزیز همچنین شما 

منم کم دغدغه ندارم

God I love you😄💕          #کادر_درمان     ‌سوال پزشکی و یا سوالی درباره کرونا بود تو تاپیکا تگم کنید.

داره الکلاسیکو میبینه،منم که درخدمت شمام

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
بنظر من بچسب بهش خوابت میگیره😅

درسته بنظرم آرام بخش قویه بغل آقایی

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄
2740
خوشبحالت حداقل کنارته😶 مام الان نامزدیم اما خانوادم اجازه ی خونه ی همدیگه خوابیدنو بهم نمیدن😐

چرا اخه😐

God I love you😄💕          #کادر_درمان     ‌سوال پزشکی و یا سوالی درباره کرونا بود تو تاپیکا تگم کنید.
چرا اخه😑

میگه تو خونه گرمش میشه...💔

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄
میگه تو خونه گرمش میشه...💔

اوا😑 پشه بند توحیاط بنداز باهم بخوابین