2733
2734
عنوان

🏴اخرین پیامی که کپی کردیو پیست کن اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 1688 بازدید | 153 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه میشه به رشته تجربی علاقه داشته باشیو تو این پیج نباشی 🙄🤦🏻‍♀️

چن وقتی انگیزه درس خوندن و کتاب نداشتم تا وقتی که با پیجش آشنا شدمم😃 الان کلی امید و انگیزه دارم واسه رسیدن به هدف خوشگلم😌💋

پیجش کلی فیلم و عکس درباره تجربی و شغل های اون گذاشته که عاشقش شدم😍❤️👩🏻‍⚕

منتظر چی هسی خودت برو ببین😃😁

پ. ن:داشتم داخل روبیکا تب میزدم😂😂😂آدرس پیجشونو پاک کردم شاید راضی نباشن بذارم

2731

severity of pancreatitis 

🤪😂

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

۳۶۵ روز از من باز هم گذشت. روزهایی که قهقهه زدم از ته دل و لبخند زدم، و شب هایی که اشک ریختم و دلم شکست و فریاد زدم.. روز هایی که دلی بدست اوردم و عشق ورزیدم، و روزهایی که دلی شکستم و … روزهایی که دویدم تا برسم ، و شب هایی که خوابیدم و بیخیال شدم از رسیدن.. روزهایی که فکر کردم دنیا منم و من؛ نیاز به هیچ دست و دامنی نیست و بعد دنیا چرخید؛ گیر چرخ گردون افتادم؛ فهمیدم دنیا گرداننده دارد و دست به دامنش شدم.. روزهایی که دوست داشتن را برای شریک رویاهام زمزمه کردم و عشق فریاد زدم؛ و روزهایی که پشت  چشم نازک کردم و نفرت بالا اوردم!!

تولدم مبارک…

چیزی رو سخت نمیگیرم جز دستاااات 😘😘😘

خفه شو میام لالت میکنم هااااااا 

حرف اضافه بزنی میام خونتو رویه سرت خراب میکنم فک نکن من اون مارال چن سال پیشم که هر چی بگی هیچی نگم هاااااااا 

این بود 😆😆😆😆😆

نوشته بودم بفرستم برا خواهرشوهرم ولی نفرستادم 😆😆😆😆😆😆😆

البته تویه خواب نوشته بودم که بفرستم 😆😆😆😆😆

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍

۱۷۶۰۰۵۴۲۲

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه

دلم شور میزنه برا تولدم میترسم ضایع شم هیچکس برام تره هم خورد نکنه تو اینستا آبروم جلو فک و فامیل بره، بگن بعد این همه سال دانشجوییش تنها روزی بود که روز تولدشو شهر خودشون خونه خودشون بود ولی براش تره هم خورد نکردن خونوادش ...یعنی حتی از اون بچه ۸ ساله هم کمترم😔

آخریش این بود که تاپیک زدم براش

ی چیزی بود برا خود شناسی 😂😂😂 تقریبا دو روز پیش

{اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم} {مرا مبیبینی و هردم زیادت میکنی دردم/ تو را میبینم و میلم زیادت میشود هردم}{هین بی ملولی شرح کن من سخت کند و کودنم:)...}{❤}

سعید آقایی در آستانه سفر این تیم به گوا به دلیل مثبت شدن تست کرونا، این تیم را همراهی نکرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در شرایطی که یحیی گل‌محمدی پیش از این فرشاد فرجی را به دلیل ابتلا به کرونا در سفر به هند در اختیار نداشت، سعید آقایی نیز در آستانه سفر با پاسخ مثبت تست مواجه شد تا شرایط علیه این تیم شود.

مدافع چپ سرخپوشان که در دیدارهای اخیر این تیم حضوری فیکس در جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی داشت و نمایش قابل قبولی از خود به جا گذاشته بود، بعد از تست روز گذشته این تیم و در شرایطی که کاروان پرسپولیس در آستانه اعزام به هند قرار داشت با پاسخ مثبت کرونا مواجه شد تا خیلی زود اقدامات قرنطینه و جدا کردنش از تیم صورت گیرد.

با این شرایط آقایی طی روزهای آینده بار دیگر تحت تست مجدد قرار خواهد گرفت و در صورتی که با پاسخ منفی مواجه شود راهی گوا خواهد شد و در غیر اینصورت غایب بزرگ تیمش در مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا لقب می‌گیرد.

به یک"بیا بغلم ببینم چته تو" نیازمندیم:)
2706