2737
2734
عنوان

از دست دهمی ها داغونم امروز دلم میخواست گوشیمو خورد کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 32 پست
بله

چون که از راهنمایی وارد دبیرستان شدیم برامون سخنه. بعضی هامونمکه کلا با تقلب داریم سر میکنیم.

امسال کلا همه همینطوری هستن.شما زیاد بهش فکر نکن.روانی میشی☹

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

عزیزم بچه ها حق دارن درسا واقعا سخته خواهر زاده ی من دهمه با اینکه تا پارسال همیشه معدلش بالای نوزده بوده امسال واقعا داره نابود میشه مشکل از بچه ها نیست از سیستم اموزشیه غلطمونه که میخواد این طفل معصومارو فیلسوف کنه تا نهم اسونه اون وقت دهم به قدری سخت میشه که همشونن میمونن توش😐😐

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخت هست ولی نه اینکه انقدر بی رگ و بی خیال کلا ببوسی بزاری کنار بدون هیچ تلاشی

گفتنش اسونه ولی از نزدیک باید باشی تا ببینی چقد براشون سخته مخصوصا این انلاین بودن که دیگه کلا درسو نمیفهمن بچه ها شما هم سخت نگیر 

2731
عزیزم بچه ها حق دارن درسا واقعا سخته خواهر زاده ی من دهمه با اینکه تا پارسال همیشه معدلش بالای نوزده ...

اینا که من میگم اصلا تلاش نمیکنن که ببینن سخته یا آسون به حز اون دو سه نفر کا واقعا سر کلاس هستن و گوش میدند و میخونن و دنبال میکنن بقیه بوسیدن گذاشتن کنار حتی نمره هم مهم نیست براشون

دست رو دلم نزار .. همکار شما هستم....فقط موندم این کرونا بره چطور میخواهیم با بچه‌ها کار کنیم چون بچه هاواقعا از لحاظ درسی ضعیف شدن. حق هم دارن .‌ والدین اونهایی که از لحاظ مالی غنی ان معلم خصوصی گرفتن و بقیه هیچ.... چشمام ا ز  بس تکایف بچه ها را از طریق گوشی دیدم ضعیف شده تا حالا یواشکی هفته ای دو جلسه کلاس حضوری مدرسه گذاشتیم ولی باز هم تاثیری نداره 

قراردادی هستین یا رسمی؟  با خانواده هاشون صحبت کن جدی

نه اگر رسمی بود که می ارزید باز به این حرصها 

حق التدریسم مدیر صحبت کرده خودم هم یه جلسه انلاین داشتم باهاشون خب میگن اینا کوچولو نیستند که ما وادارشون کنیم یا به حرف ما گوش بدن راستم میگن اکثرا میگفتن یه دبستانی دارن پوستشون با اونا کنده شده دیگه پس این بزرگها بر نمیان

فیزیک

خدا وکیلی فیزیکو چرا اینقدر سخت طراحی کردن حالا بذاری جلوی اونی که کتابو نوشته بزنی تو سرش بگی حل کن خودش میمونه ها 😒😒

2740
دست رو دلم نزار .. همکار شما هستم....فقط موندم این کرونا بره چطور میخواهیم با بچه‌ها کار کنیم چون بچ ...

منم هر سه هفته یکبار مدرسه حضوری گذاشته ولی فقط همون چند نفر درس خونها میان بقیه هیچی 

امروز همکارم که دبیر شیمیشونه هم مینالید گفت صفرن

خدا وکیلی فیزیکو چرا اینقدر سخت طراحی کردن حالا بذاری جلوی اونی که کتابو نوشته بزنی تو سرش بگی حل خو ...

خدایی سخت نیست زمان ما جزء درسهای محبوب بود من خودم انقدر تو دبیرستان عاشقش بودم ادامه دادم الان هم نظام آموزشی که عوض شد ریاضیات بچه ها به شدت ضعیف شد و باعث شد تو فهم فیزیک به مشکل بخورن هم بچه ها تنبل و راحت طلب شدن اصلا تلاش زمان مارو ندارن

منم هر سه هفته یکبار مدرسه حضوری گذاشته ولی فقط همون چند نفر درس خونها میان بقیه هیچی  امروز ه ...

بچه های ما بیشترشون میان .. گروه بندی کردیم.. چرا دولت واکسن را وارد نمیکنه که مدارس باز بشه

از این قولها زیاد میدن کو تا عمل الان تو آزمون قبلی یدونه هم از رشته من تو اصفهان نمیخواستن 

والا اخبار گفت. میگفت میخوان همه رو که حدنصاب بیارن استخدام کنن.

اتفاقا منم فیزیک خوندم تو استخدامیا نمی خوان یا یه نفر

خانمی روزی یک دونه  پروپرانولول  ۱۰ بخور عوارضی هم نداره .  اونا هم بیشتر تهدید ...

انقدر گفتم

باور نمیکنی دیگه یه تمرین دادم گفتم مهم نیست اگر غلط باشه یا نصفه باسه یا هرچی فقط یه چیزی بنویسید بفرستید حتی در حد داده نویسی که بدونم خودکار دست میگیرید اگر جوابی ندید مستمرتون صفره به جز همون چند نفر بقیه هیچی نفرستادند  

از این همه تلاشی که میکنم و مطلبی که آماده میکنم دلم میسوزه باز خوبه چند نفر استفاده میبرن