2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مردا گردن بار میشن.مثلا جلوو یکی که اومده خونتون،درمورد اون موضوعه صحبت کن.بعد جوری که ینی انگار نمیخوای شوهرت بشنوه لگو اره علیم نظرش اینه.شوهرم خیلی روشنفکرع...و اینا.

2738
من ی بار میگم ب نظر من این کازو کنیم بهتره.. بعد بیخسالش میشم اون فک میکنه پیش خودش میاد نظر منو می ...

عزیزم من چندبار با پیشنهاد و خوب و خوش و حتی با دعوا گفتم نی نی میخوام جواب نداده شما یه راهکار دیگه نداری راضیش کنم چجوری خرش کنم حس میکنم خیلی با سیاستی

من ی بار میگم ب نظر من این کازو کنیم بهتره.. بعد بیخسالش میشم اون فک میکنه پیش خودش میاد نظر منو می ...

دقیقا شوهر منه😂 حس عقل کلی هم بهش دست میده

توجه کنید ... همه یآدما جنبه‌ی رابطه‌ی جدی رو ندارن بعضی ها باید همیشه هول و دم دستی بمونن 🙂
از نظر شما خیلی خوشم اومد چند درصد جواب میده به نظرت ؟ چون هر بار میگم چهرش توی هم میکشه یا هم پا می ...

این راه حلی که دوستمون گفت رو من همیشه اجرا میکنم انقدررررررررر میگم که دیگه خسته میشه میگه باشه😑😑😑

یه جا خوندم میگفت از مدل ساندویچی استفاده کنین 

مثلا :شوهرت میگه اون مبل رو بخریم ولی تو خوش نمیاد 

تو باید اینطوری بگی :اون مبل قشنگه ولی واسه سالن ما بزرگه، البته راحت هم هست 

نظر خودتو، بین دوتا حُسن از نظر شوهرت بذار

2706