2733
2739
عنوان

شوهرم باهم رابطه نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 5082 بازدید | 152 پست

احتمال میدم طبعش خیلی رو بع سردی رفته بخاطر خورد و خوراک آب و هوا و نوع سبک زندگی.

ببرش پیش طب سنتی حاذق مثل حکیم خیراندیش و اینا.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم اینطوری مفصله یه مدل افسردکی ۵ سال طول کشید خوب شد. یه نصیحت مشاور سک س تراپ برو . واینکه خیلی از اندام . شوهرت تعریف کن. یکسره باهاش شوخی دستی کن

عصابم دفتر نقاشی بچه ۳ ساله خطخطیهکاش کی پیداشه مارو از مملکت  ببره .  
2731

مجردا فکر میکنن   متاهلا   هر لحظه  دارن خوش میگذرونن  دیگه نمی دونن   خبر آنچنانی  هم نیست      همسایمون  یه بار به من گفت  اصلا باشوهرم   رابطه ندارم   دوتا هم بچه داشتن  بعد  بچها مرده    سرد  شده   بود 

خدایا عاشقتم 

کاملا درکت میکنم چون شوهرمنم این مشکلو داره دوسالی میشه کلاسردشده،مثل شوهرت  میگه کلاازرابطه بدم میادهمه چیزش عالیه خونواده دوسته برامون خرج میکنه هرکاری بگیم انجام میده فقط مشکلش اینه

دنیام پسرم😘😘
2740
چه دکتری ببرم نمیدونم خودش هم نمیدونه

مجازي ادراري اقايان ، عزيزم كدوم شهري؟

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
دیگه عادت کردم بخاطرپسرم،بخاطرخوبیاش این مشکلشونادیده گرفتم قبلناهمش دعوامیکردیم 

منم خیلی دوسش دارم ولی بچه نداریم یعنی میگه شاید بچه دار هم نشدم ولی نمیدونم چیکار کنم نمیخوام ازش جدا بشم😔😔

منم خیلی دوسش دارم ولی بچه نداریم یعنی میگه شاید بچه دار هم نشدم ولی نمیدونم چیکار کنم نمیخوام ازش ج ...

شماچون بچه نداری اگه دکترمیادببرش دکترخوب میشه ،۵۰درصدمرداسردشدن،ولی مال من دکترنمیاد،

دنیام پسرم😘😘
2706