2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا نزار بفهمه عصبی شدی بدتر میشه و نمیخوره منم تا چند وقت سوپی رو که کلی زحمت میکشیدم رو میریختم دور دوباره صبحش درست میکردم شوشو میگفت چقدر حوصله داری
نگران نباش و سعی نکن به زور بهش بدی بزار جلوش خودش مزه کنه لیمو ترش هم یه کم بریز
الان پسر من عاشق سوپه
قدرتِ کلماتت را بالا ببر نه صدایت را ؛
این باران است که باعث رشد گلها میشود نه رعد و برق
2738
اتفاقا دختر من چون شیر خشک خورده وزنش خوبه ولی من دوست دارم این شیر خشک و کمتر بهش بدم .با پشت قاشق له می کنم برم میکس کنم ببینم چی می شه ولی فکر کنم اصلا مزه غذا رو نمی خواد هر چی که یه پیمانه شیر خشک داشته باشه می خوره مثل پوره ها که شیر توشون باید زد
ببین میکس کردن غذا درست نیست و از روده بچه زود رد میشه ... و تو خوردن جامد هم باز بعدا مشکل پیدا می کنی چون جوییدن رو یاد نگرفته و نمی تونه ببلعه ..
مامان من گفتن خیلی از بچه ها غذای ابکی دوست ندارن و اصلا نمی خورن یه جوری سفت ترش کن ... مثل رسته فرنگی خیلی نرم ... برنج ببشتر تو سوپش ... خورده نون ...
پسر من اصلا سوپ حریره لعاب برنج هیچی نخورد جز همین روش و تا الان که چهارده ماهشه من مشکلی با خوراکش ندارم
زندگی کن و لبخند بزن به خاطر انهایی که با لبخندت زندگی می کنند...
و مهسا جان روغن رو از غذای بچه حذف نکن ... به رشد استخوان و سلول های مغزش خیلی کمک می کنه
من پسرم تو یه سالگی 17 کیلو بود و همه می گفتن خیلی پر خوره اما چاق نیست استخوانش سنگینه اما از وقتی راه افتاده صد گرمم وزن نگرفته که دکترش گفت هیچ ایرادی نداره ... مهم ترین دوره زندگی بچه تا شش ماه و بعد اون تا یکساله ... بعد از یه سال باید مراقب بود
البته من ایران نییتم و نظر دکترهای ایران رو نمی دونم
زندگی کن و لبخند بزن به خاطر انهایی که با لبخندت زندگی می کنند...

بهترین نوع لبنیات شیر بز هست من اینو با تجربه میگم خیلی خیلی ارزش غذایی بالایی داره چون شیر بز بر خلاف تصور عموم طبع معتدل دارد و طبعش سرد نیست و حاوی 96 نوع ویتامین هست و میتونه نیازهای یک انسان بالغ رو کاملا رفع کنه برای نوزادان و سالمندان هم بسیار مفید هست چون هضم خیلی راحتی داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش به سزایی داره کافیه فقط به سرچ در مورد فواید شیر بز کنید اون وقت به خواص فوق العاده پی می‌برید دوستان اگر تهران زندگی می‌کنید مزرعه ا هست به نام مروگل چون بزهای فرانسوی دارن تمام فصل‌ها شیر بز دارن و در محیطی کاملا بهداشتی هستن و شیر وشی جلوی شما انجام میدن یک بار امتحان کنید مطمئنم همیشه دنبال شیر بز هستید بخصوص برای دلبندانتان لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید آدرس میاد بهترین خصلت شیر و لبنیات بز کم بودن چربی هست که بهترین لبنیات ازشیر بز برای کودکان و سالمندان بسیار مفید هست بخصوص برای مبتلایان به فشار خون