2733
2734
عنوان

بابامو چی کنم آخه😣😒

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 37 پست
یه مدت فکر خودکشی میکردم ولی بخاطر مامانم موندم چون اگه من خودکشی کنم دنیای مامانم سیاه میشه ولی نمی ...

مثل مامان من

الانم تو ۴۳ سالگی سکته مغزی کرد و نصف بدنش بی حس شده

خواهرم ۱۴ سالشه و افسردس همین الان تو مطب مشاوریم

بابامم الان یکم بهتر شده که چه فایده  مامانمو پیر کرد

مسئولیت همه چی با منه خسته شدم دیگه

🥀این شهر شهرِ قصه های مادر بزرگ نیست که زیبا و آرام باشد ، آسمانش را  هرگز آبی ندیده ام ، من از اینجا خواهم رفت...و فرقی هم نمی کند که فانوسی داشته باشم یا نه ؛ کسی که می گریزد از گم شدن نمی ترسد...🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باز بابای من هروقت میاد به ی چی گیر میده میگ فیلمایی ک میبینی واسم بزار یا اینک شب زود بخواب واقعا م ...

چرا همه اینجورین 

بغل تابوت من گریه نکن      خودت باعث شدی اینجا بخوابم       نمیتونم تورو بغل بگیرممم         بدوتمومش کن خاکو بریز
هرکسی ی سلیقه ای داره درسته شب زود خوابیدن خوبه ولی با بچه کوچیک ک خوابش روزه شب بیداره من چطور بیخی ...

منم همش اینجورین بام 

بغل تابوت من گریه نکن      خودت باعث شدی اینجا بخوابم       نمیتونم تورو بغل بگیرممم         بدوتمومش کن خاکو بریز
2728
چرا همه اینجورین 

نمیدونم والا من هردفه ناراحت میشم با شوهرم خوبم هیچ مشکلی نداریم ولی هروقت بابام میاد میگ شوهرتو بچت خیلی خوبن قدرشونو بدون نمیدونم چرا ی بار نمیگ من خوبم با بچه ده ماهه همه کارامو میکنم هیچ وقت ریخت و پاش نیس خونم ولی هیچ وقت کارا من به چشمش نمیاد

مثل مامان من الانم تو ۴۳ سالگی سکته مغزی کرد و نصف بدنش بی حس شده خواهرم ۱۴ سالشه و افسردس همین ال ...

😭😔

ننم میگه یره چقد موخسبی خیکی میری ایجوری درست نی  من به فدای مشهد
2738
نمیدونم والا من هردفه ناراحت میشم با شوهرم خوبم هیچ مشکلی نداریم ولی هروقت بابام میاد میگ شوهرتو بچت ...

عزیزم برای کارای خونه وباتمام احترام حرف پدرت خودتو خسته و میر نکنی ا ک اول واخرش خودتی واس خودت 

عزیزم برای کارای خونه وباتمام احترام حرف پدرت خودتو خسته و میر نکنی ا ک اول واخرش خودتی واس خودت&nbs ...

پیر منظورم بود

عزیزم برای کارای خونه وباتمام احترام حرف پدرت خودتو خسته و میر نکنی ا ک اول واخرش خودتی واس خودت&nbs ...

ن عزیزم من عادت دارم واسه خونم هرچی برمیداریم میزاریم سرجاش ک کثیف نشه درکل خودم منظمم ازین ناراحتم هیچ وقت کارا من به چشم نمیاد جوری شده ک فک میکنم پدرشوهرمه عوض اینک بابام باشه 

ما تا حالا نشده 5 روز متوالی با هم خوب باشیم اگه یه روز خوب بودیم عوضش 2 روز کامل گریه و دعوا داشتیم تا به تعادل برسه همشم تقصیر بابامه واقعا نمیدونم مشکلش چیه به شاد بودن خانوادش حسودی میکنه به اینکه ببینه رو لباشون خندس

ننم میگه یره چقد موخسبی خیکی میری ایجوری درست نی  من به فدای مشهد
ن عزیزم من عادت دارم واسه خونم هرچی برمیداریم میزاریم سرجاش ک کثیف نشه درکل خودم منظمم ازین ناراحتم ...

مهم شوهرته ک الحمدالله راظیه ازت باباتم اشکال نداره دیگ چ میشه کرد تحمل کن

یه مدته به این فکر میکنم که بابامو بکشم حاضرم زندان برم ولی.... 

ای بابا.دختر خوب. دلت رو بزرگ کن. این حرفها چیه.
تو دختر عاقلی هستی.
قوی باش.
دست بزن زانوت.
بلند شو.
پشت و پناه مادر و برادرت باش. درست میشه.
منفعل و دست و پا بسته باشی چه فایده داره آخه.

2706