2737
2734
عنوان

پریودشدن در باردارے

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 73 پست
هیچکس توبارداری پریود نمیشه.اونی ک میشن یا هماتوم دارن یا یه مشکلی دارن 

چی بگم عزیزم

وقتے زیاد منتظر باشی فقط منتظر معجزہای

🖤السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤الســـــلام علیک یا ابا عبدالله ع🖤
چی بگم عزیزم وقتے زیاد منتظر باشی فقط منتظر معجزہای

شمارو نمیگم شمام شاید جزو همونا باشی ک بر اساس یه اتفاقی توبارداری خونریزی دارن.من خودم تا ماه سوم بخاطرهماتوم خونریزی داشتم ولی وقتی یکی میگ تا ماه اخر پریود میشده اون اسمش پریود نیست 

تیکر تولد یکسالگی دخترم💋👨‍👩‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شمارو نمیگم شمام شاید جزو همونا باشی ک بر اساس یه اتفاقی توبارداری خونریزی دارن.من خودم تا ماه سوم ب ...

خونریزی داستے مشکلی پیش نیومد؟

کل سہ ماہ خون بود یا درحد لکہ بینی

🖤السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤الســـــلام علیک یا ابا عبدالله ع🖤
خونریزی داستے مشکلی پیش نیومد؟ کل سہ ماہ خون بود یا درحد لکہ بینی

اولش لک بعد دوروز خون ولی چون امپول بهم دادو شیاف خونم دیگ قطع شد ولی هماتوم داشتم ک باید جذب میشد و استراحت مطلق بودم تا سه ماه.بعد ک دیگ جذب شد هنه چی نرمال بود دیگ از استراحت درومدم

2728
اولش لک بعد دوروز خون ولی چون امپول بهم دادو شیاف خونم دیگ قطع شد ولی هماتوم داشتم ک باید جذب میشد و ...

خداروشکر کہ مشکلی نداری دیگہ

منم روز اول کم بود دو روز زیاد بعدش ھم کم شد

ولی سر موقع پریودیم بود

شما زمانش کی بود کہ خونریزیتون شروع شد

خداروشکر کہ مشکلی نداری دیگہ منم روز اول کم بود دو روز زیاد بعدش ھم کم شد ولی سر موقع پریودیم بود ...

من ۲۶ ابان باید پریو  میشدم ک نشدم ۱ اذر بی بی چکم مثبت شد ۵ اذر افتادم ب لکه بینی و خونریزی ک دیگ فرستاد سونو تا اوایل بهمنم استراحت مطلق بودم

من ۲۶ ابان باید پریو  میشدم ک نشدم ۱ اذر بی بی چکم مثبت شد ۵ اذر افتادم ب لکه بینی و خونریزی ک ...

مرسی عزیزم

انشاءاللہ دخترگلتو صحیح وسالم بغل بگیرے

2740
واقعا؟

اره من بارداری اولم ماه اولش پریود شدم.

زن داداشمم سر یکی از بارداریاش ماه اول پری شد.اصلا نمیدونست کاملس.ماه بعد که نشد فهمید

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
اره من بارداری اولم ماه اولش پریود شدم. زن داداشمم سر یکی از بارداریاش ماه اول پری شد.اصلا نمیدونست ...

خداکنہ برای منم ھمینجور باسع😥

خداکنہ برای منم ھمینجور باسع😥

انشاالله

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون