2737
2734

زشته بخدا.

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

من داداش ندارم داشتم اینجوری نمیشدم.مادرشوهر و خواهرشوهرم خودشونو کشتن با داماد انقد مخفی کردن از حلقه بگیر تا رفت و اومد

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیشب خواهرشوهرم خونه عمش دعوت بود با شوهرش.بعد من گفتم خیلی وقته خونه فلان عمه نرفتم.مادرشوهرمم رنگش برگشت زبونش سنگین شد.فکر کرد منم میخوام پاشم برم در صورتیکه بدون دعوت جایی نمیرم

چون عروس رو غریبه میدونن

یه چیزای پیش پا افتاده رو مخفی میکنن که اوایل خندم میگرفت اما الان ازرده میشم.

2738

من خواهر شوهرم و مجرد

چه من بخوام ازدواج کنم چه اون یکی برادرم قطعا تا زمانی که همه چیز قطعی نشده به عروس فعلیمون نخواهیم گفت چووووون 

بی حد و اندازه فضوله

خصوصی ترین حرف هامون رو همه جا میبره 

پشت سرمون حرف زیاد میزنه 

حرف هامون رو میچرخونه چند تا دروغ اضافه میکنه جای دیگه میگه 

یک کلام 

نامحرمه

سخت نگیر خواهر شوهر من حامله شد استراحت مطلق خونه مادرشوهرم بود تا هشت ماه ندیدمش ی ماه دیگه میخواد بزار ی هفتس بم گفتن بچش چیه 

منم اهمیت نمیدن همینکه همسرت پشتت باشه کافیه تو موزی و سکرت تر باش نوبت توام میرسه 

من خواهر شوهرم و مجرد چه من بخوام ازدواج کنم چه اون یکی برادرم قطعا تا زمانی که همه چیز قطعی نشده ب ...

خب عروس شما اینجوره.من حرف از خونه بیرون نمیبرم و اندازه خانواده خودم بهشون سر میزدم احترام میزاشتم

2706