2737
2739
ترکی خیلی سخته به نظرم،پدرم ترکه ولی من هیییچی بلد نیستم،کلاسای انلاین خوبه؟

فقط فیلم ببین راحت یادمیگیری الان من راحت با دوست ترکیهدایم مکالمه میکنم البته میگم من خودم ترکم

لعنت به پریود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ویزای تحصیلی فرق داره اره دوست منم با ویزای تحصیلی رفت اونجا با یه پسر آلمانی ازدواج کرد موندگار شد ...

خوش به حالش،هم تحصیلی هم کاری،هرکدوم راحت تر باشه،دوستتون حدودا چقد هزینه کرد؟

2731
من مادرم اینا المانن من موندم ایران هیچ راهی پیدانمیشه برم ای بابا اره میگن بفهمن ایرانی هست فوری دپ ...

چراازایرانی هابدشون میاد؟اینقدبدبختیم واقعا😕

کاش میشدسرنوشت را ازسرنوشت

براای پناهندگی رد میکنن بیشتر از راه درستش میشه با پول کمتر....اول زبان یاد بگیری دوم اگر تحصیلی در حیطه رشتت خوب باشی برای بورسیه... یا اینکه کاری برید دوراه داره یا جاب افر ۶ ماه بری اونجا دنبال کار اما پول میخاد و مدارک زبان و تایید مدارک دانشگاهی زاب و یا اینکه همه کارهاتو اینجا انجام بدی از اینترنت کارفرما پیدا کنی دعوتت کنه...

2738
منم واس هنر میخوام

عههه چه خوب من میخوام کنکور هنر بدم حداقل دورقمی بیارم تا دوسال دیگه تافل بگیرم 

تافل زبان خیلی میتونه کمکت کنه تو سرچ های زیادی که کردم  فهمیدم یه امتیاز خیلی مثبته

موفق باشی ❤️

•••با چالشabremaman جونم وبا کمک یخچول جون جونیم هممون مانکن میشیم🥺😍❤️وزن اولیه ۵۵😒وزن هدف ۴۷_۴۸😎قدم153🐣•••عضواکیپ علمی تخیلی💎
خوش به حالش،هم تحصیلی هم کاری،هرکدوم راحت تر باشه،دوستتون حدودا چقد هزینه کرد؟

خیلی سال پیش رفت اصلا یورو اونموقع انقدر نبود حقیقتش ازش نپرسیدم با چقدر پول رفت ولی یادمه دو ماه رفت دبی کار کرد پول جمع کرد واسه آلمان رفتن از خانوادشم هیچ پولی نگرفت با ذخیره همون دو ماه کار کردنش رفت

2706