2733
2739
عنوان

آیا کسی هس ک تو حاملگی.

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 87 پست
بهداشت برا واکسن حتمن باید بری 

بعد بچه برم میشه؟ پرونده ندارم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شنيدم واسه زايمان مشكل ب وجود مياد نميدونم دقيق.ولي خوب هر ٢ ماه ي سر بهداشت ميزنم

وا این همه آدم میگن نرفتن چ مشکلی پیش اومده واسشون

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
من اول پیش متخصص زنان پرونده باز کردم همیشه سر موقع میرم درکنارش بهداشت هم میرم ولی اون قرصهای تقویت ...

ن بابا قرصاش شامل

مولتی ویتامین پریناتال فک کنم🤔

ویتامین دی

و ی قرص اهن یدوفولیک

ک من جون تیرویید داشتم دکترم گف اینارو نخور اصلا

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2728
مشکلی نیست بعدش برا واکسن بچه و وزن و قد باید برا تشکیل پرونده بری برا حاملگی اول نرفتم دومی رفتم خ ...

میخام فقط برا واکسنش برم

میشه؟ 

خودمم پرونده ندارم

2740
در حاملگی بهداشت نرفتم دکتر زنان رفتم.بعد زایمان هم اولین بار که واکسن می زنن نوزاد فقط رفتم بهداشت ...

واکسن‌های بعدیشو چی

من ماههای اخر میرفتم برا تشکیل پرونده فقط بعد از دنیا اومدن بچها هم برا واکسن میرفتم

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
من اصلا نرفتم چون مطب پیش دکترم میرفتم بعد متولد شدن دخترم رفتم بهداشت برا واکسناش 

قبول کردن؟ اینجا بعضیا میگن واکسناشو نمیزنن اخه

بعد برا واکسن رفتیم کف تا حالا کجابودی گفتم ماما گفت لازم نیس بری بهداشت اونم گفت پس بگو واکسنم برات ...

وا بیخود کرده پس اینا ک میگن بعد بچه رفتیم چجور رفتن

من نرفتم کلا..بعد بدنیا اومدن پسرم رفتم پرونده تشکیل دادم

منم میخام همینکارو کنم

ن بابا قرصاش شامل مولتی ویتامین پریناتال فک کنم🤔 ویتامین سی و ی قرص اهن یدوفولیک ک من جون تیروی ...

ویتامین دی ۱۰۰۰ است که به دیگران میدن وهمین قرص اهن  فرس سلفات همینا اونو برای من میگه شما برید ازبیرون بخرید راستی منم تیرویید پرکار دارم خیلی کم ولی دکترم اینارو تجویز کرده نگفته نخورم 🤔🤔🤔

2706