2733
2734
عنوان

پيك نيك به سبك مامالي📸🏖🥪🍟☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 12736 بازدید | 131 پست
كيش هستيم عزيزم

عاااااااااااشقتم مامالی

عاااااااالی هستی 

خدا گل دختر تو حفظ کنه برات 

خیلللللللللللللللی زیااااااااااااااااااااااد ازت انرژی میگیرم خیلیااااااااااا 😍😍😍😍

عاشق اون پارچه چهار خونه قرمزتم یعنی از پارسال دنبالشم 

خیلی دلبره 😁😁😁😁😁

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
سلام سلام عزيزم ،مامالي نازنينم ، طاعاتتون قبول باشه بانوي با دل زيبا .  اومدم شروع اين ماه ع ...

سلام به روي ماهت دوست خوبم❤️ 

منم اومدنِ ماه مهربان رو بهت تبريك ميگم و برات ارزوي توفيق و قبولي طاعات دارم، انشاالله كه هممون دست پر ازش بيرون بريم

ممنون عزيز دلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقيقا اين جمله شما رو ، و  با همين بيان ، يكي از دوستانم بهم گفت . واقعا بهش اعتقاد دارم ، احسا ...

چقدر خوب عزيزم

ميدوني براي موندن تو اين راه و روش بايد مدام مطالعه و تمرين كرد و پويا بود...براي من هم گاهي پيش مياد كه قطارم از ريل خارج ميشه، طبيعي هستش

2728
عاااااااااااشقتم مامالی عاااااااالی هستی  خدا گل دختر تو حفظ کنه برات  خیلللللللللللللل ...

اي جان عزيزم❤️ منم دوستتون دارم و از كامنت هاي پر از مهرتون كلي انرژي هاي خوب خوب ميگيرم

مرسي كه هستيد❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹

عزيزم اگر نزديك بوديم تقديمت ميكردم، چند تا ازش دارم😊

اي جان عزيزم❤️ منم دوستتون دارم و از كامنت هاي پر از مهرتون كلي انرژي هاي خوب خوب ميگيرم مرسي كه هس ...

لطف داری ماما لی ❤️❤️❤️ انشالله پیدا میکنم ازش😁😁😁😁😁

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2740
سلام به روي ماهت دوست خوبم❤️  منم اومدنِ ماه مهربان رو بهت تبريك ميگم و برات ارزوي توفيق ...

ممنون مهربون خانم .  و همین طور برای شما . والبته منم این سفره ی چارخونه تونو خیلی دووووست دارم .

مرنج و مرنجان
عزیزم چقدر خوش سلیقه ای .قوطی فلزی قرمزتونم از خارج آوردن؟ گوشیتون پرومکسه؟ همه چیت عالیه واس همین س ...

لطف داري مهربون ممنونم

بله اون قوطي توش اسمارتيز ام اند امز بود از اون ور اومده بود.

نه عزيزم گوشيم ايفون سون هستش، مرسي از محبتت 

2706