2733
2734
عنوان

دلتنگی بعداز ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1198 بازدید | 140 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا جدا شدی؟

خیلی کتک میزد همش میخواست خفه ام کنه از خونه بیرونم میکرد 

مادرش خیلی جادو بود امیدوارم خیر و خوشی نبینه به حق فاطمه زهرا 

زنگ میزد شر درست میکرد اینم بچه ننه 

2731
ببین ادمای عوضی لیاقت زندگی خوبو ندارن من احمق میخواستم ۷ عید برگردم خداهمش داره بهم نشون میده زندگی ...

کاش وقتی زن میگیرن نمیتونن خوشبختش کنن بد بختی رو هم ندن بهش کاش درست رفتار میکردن مرد های جامعه 

اهان ،چقدر کثیف

بله 

به نظرم توهم زیاد بهش فکر نکن فقط باور داشته باش بعد از جداییش خدا در رحمت به روت باز میکنه و خوشبخت میشی

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
کاش وقتی زن میگیرن نمیتونن خوشبختش کنن بد بختی رو هم ندن بهش کاش درست رفتار میکردن مرد های جامعه&nbs ...

اره بخدا 

منم همش میگم تو که میدونستی مشکل اعصاب داری تو که میدونستی توانایی مسئولیت پذیری نداری چرا اومدی گوه زدی به زندگیه من و رفتی ،منو وابسته خودت کردی و رفتی 😭

کاش وقتی زن میگیرن نمیتونن خوشبختش کنن بد بختی رو هم ندن بهش کاش درست رفتار میکردن مرد های جامعه&nbs ...

متاسفانه بعضی از مردا مرد نیستن یه نامردن یه آدم پست که لیاقت زن خوب و خوشگل ندارن باید یکی مث خودشون باشن

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
اره بخدا  منم همش میگم تو که میدونستی مشکل اعصاب داری تو که میدونستی توانایی مسئولیت پذیری ندا ...

خودت رو ناراحت نکن انشاالله یه نفر بهتر از اون نصیبت میشه 

چند سالته ؟

2706