2737
2739
عنوان

باهم پس انداز کردن رو یاد میگیریم 💪💳💳💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 564641 بازدید | 9220 پست
سمیه جان فرق نداره من از 50سوتی خریدم تا بالا خب سوت بالا پول بیشتر میخواد اگه بخوای بخری ولی من هر ...

اء جواب دادی 😁خوب همون ببین من نمیخوام مثلا هر ماه قیمت بالاتر بخرم فکر کن مثلا ماهی ۱۰۰ تومن بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه نازی خوش سلیقه         هزارماشالله خدابرکتت روبیشترکنه   & ...

سلام پاییز جان 🤩😘فدات بشم الهی ❤خدا دو برابرش رو قسمتت کنه بخری عزیزم 🌹

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
2728
اء جواب دادی 😁خوب همون ببین من نمیخوام مثلا هر ماه قیمت بالاتر بخرم فکر کن مثلا ماهی ۱۰۰ تومن بدم

خب بخر همین جور تعدادشو زیاد کن دوست داشتی میزاری می مونه نداشتی میبری با طلا تعویض میکنی ☺

دوستان من بیست و خورده ای میلیون پول دارم به نظرتون باهاش طلای دست دوم بخرم خوبه یا اینکه مثلا بذارم ...

طلا بخر 

2738
دوستان من بیست و خورده ای میلیون پول دارم به نظرتون باهاش طلای دست دوم بخرم خوبه یا اینکه مثلا بذارم ...

طلابخرکیف کن بانک که سوددرست حسابی نمیده.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
چالش چطوری چن درصد کارمزد دادین به نظرم طلا چن وقته ثابت مونده دلار بهتر نیس

چالش از اول آبان تا آخر آذر هرکی به توان مالی خودش یا سکه پارسیان یا طلا میخره میاد اعلام میکنه و عکس میده عزیزم اینجا کسی تو کار دلار نیست از تاپیک بورس ارز دیجتال استارتر بپرس 🌹

خانما میخواستم نظرتون رو بدونم من بهمن ب امید خدا زایمان میکنم،میخواستم از این  گهواره هایی ک ...

من گهواره گرفتم مثل تخت برا بچه بود

توش اصلا آروم نمی شد 

فقط تو تاپ آروم میشد

اگه خانواده شوهرت حساس نیستن اصلا نگیر

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
نازی به نطرت هر ماه یه پارسیان بخریم حالا مثلا کمترین سوت رو ارزش داره ندازم یه گوشه بمونن یا نه سوت ...

سلام دوست عزیز مک خودم ماه قبل پول بیشتر دستم اومد۲۵۰سوتی خریدم این ماه پولم کمتر شد صدسوتی میشه بخرم ولی بنظرم چون اونم مالیات داره هر چی بیشترشو بخری بصرفس بشرطی که پولتو خرج نکنی مثلا من پولمو یه جاگذاشتم که دستم نرسه تا این ماهم جمع کنم بتونم سوت بیشتری بخرم...

من گهواره گرفتم مثل تخت برا بچه بود توش اصلا آروم نمی شد  فقط تو تاپ آروم میشد اگه خانواده ش ...

ن بابا خانواده شوهرم حساس نیستن اصن ولی مثلا میگم بهشون مامانم پول گهواره رو داده بهم

ب نظرت با پول گهواره یه تیکه طلا بخرم برا آینده ش یا پول بزارم روش تخت یه نفره بخرم برا چن سال دیگش؟؟؟

🍃❤معجزه ها وجود دارن من به معجزه ایمان دارم❤              آرام باش...آنجا که دگر راهی نیست،خدا راه می‌گشاید ❤          اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ