2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیز فرق داره منکه فعلا سه بعدی نرفتم اگرم ننویسه نمیرم آخه میگن ضرر داره بچه ها تو واتس آپ گروه تشکیل دادم هرکی خاست اول درخاست دوستی بده بهم بعد که تاییدش کردم شماره اشو بده از طریق پیغام خصوصی که ادد کنم اونجا تبادل نظر راحت تره اگرم که مثل من بی کله اید همینجا شماره را بزارید که یک دفعه ای ادد کنم دیگه سایت همش قطع و وصل میشه ارتباط سخته
خدایا بخاطر داده ها و نداده هایت شکر❤️
سلام به همه منم انشالله دی مامان میشم. تاریخ اخرین پری ۱۳ فروردین بودش. یکی از سونوگرافی هام گفت ۲۰ دی یکیش هم گفت ۱۴ دی تاریخ زایمانم میشه. راستی نی نی منم یه پسر قند عسله
سلام عزیزم خوشبختم ایشالا به سلامتی دنیا بیاد پانیر جون نی نیت دخمله یا پسر؟چند دی سونو زایمان طبیعیتو زده؟امیدوارم اسمتو درست تلفظ کرده باشم
هیچگاه فراموش نخواهم کرد که برای داشتنت , دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت...
2706