2737
2734
عنوان

من خیلی زشتم خیلی خیلی 🥺🥺🥺🥺🥺😭

| مشاهده متن کامل بحث + 73804 بازدید | 1793 پست

خوشگلی که😐

طُ نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتد.⁦☀️⁩🌈            دگران روند و آیند و طُ همچنان که هستی 🍃🌾                       پرسپولیس زیبا ترین عشق جهان⚽❤️         تیم من نبض یه ورزشگاهه⚽🚩              معرفت کردگار، دیدن این عالم است🌎🌌       خوب جهان را ببین هر چه ببینی کم است🔭🌃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما همون عروس خانمی ک میگفتی اندامتو چیکار کنی برای لباس عروسی.عزیزم اعتماد ب نفس نداریا.لب ب این خوشگلی.پوست ب این خوبی

قدر خودتو اصلا نمیدونی متاسفانه

این صفحه متعلق به من 
2731
2740

حالا شمارو ندیدم چه شکلی هستی،مهم ««اعتماد بنفسه»»»ی دختر مادر همسایه داریم یعنی زشت اورجینالن بقول خودت پیشونی دومتر دماغ گنده لب بارررریک چشای ریز مو که اصن ندارن ی دوتا تار مو فرق سرشون مادره خیلی بیش حد سبزززززه و..... .....با این حال روزی ی نفر تیغ میزنن،ک یکی داداش خودمه

بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن است چون شهری که روی گسل زلزله هاست⁦💞
پیشونی درازم 

پیشونیت زیاد تو چش نیس ..بیشتر دماغت تو ذوق میزنه ک اونم عمل کن و دیگه چهرت خوبه خوب میشه

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
ن بقران بخدا حالم از قیافم از پیشونی درازم از دماغم بهم میخوره

اگه جدی میگی خیلی هم قشنگی فقط اعتماد به نفس نداری

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
2706