2737
2734
عنوان

تخمک اهدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 67306 بازدید | 328 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نتیجه گرفتم ولی هزینش یادم نیست مربوط به دو سال پیشه من دوبار اهدا کننده گرفتم از اولی جواب نگرفت ...

سلام عزیزم خوبی ...میتونم بپرسم الان بوه داری یا نه؟؟؟اخه قبلا نوشته بودی ک تخمک اهدایی باردار شدی میخواستم ببینم بچت شبیه پدرش هست یا نه؟؟؟اصلا تخمک اهدایی خوبه کیفیتش 

عزیزم سلام.میتونم بپرسم از تخمک اهدایی استفاده کردی یا نه؟؟؟؟؟نتیجش چیشد 

سلام عزیزم،نه هنوز،نشستم دارم تاپیک باردارا میخونم الان،هنوز تکلیفم معلوم نیست

2731
سلام عزیزم،نه هنوز،نشستم دارم تاپیک باردارا میخونم الان،هنوز تکلیفم معلوم نیست    

عزیزممم😔پس شما هم مثل منی ....درد بزرگیه منم نمیدونم چیکار کنم تنها راه چاره هم همینه و میدونم هیچ معجزه ای رخ نمیده ...اما نمیتونم بپذیرم خیلی سخته 😔😔😔

عزیزممم😔پس شما هم مثل منی ....درد بزرگیه منم نمیدونم چیکار کنم تنها راه چاره هم همینه و میدونم هیچ ...

انشاالله که به زودی خدا معجزشو نشونمون بده،مشکل شما چیه؟من یائسگی زود رس دارم

انشاالله که به زودی خدا معجزشو نشونمون بده،مشکل شما چیه؟من یائسگی زود رس دارم

ایشالا.من دوبار سقط تو ۱۶هفته داشتم ک مشکل قلبی کلیوی داشتن جنینام .ازمایشات ژنتیک دادم کلی همه جوره چیزی مشخص نشد اما همه جا میگن باید اهدایی بگیری

سلام عزیزم خوبی ...میتونم بپرسم الان بوه داری یا نه؟؟؟اخه قبلا نوشته بودی ک تخمک اهدایی باردار شدی م ...

سلام عزیزم بله یه دوقلو دارم که کاملا شبیه باباشون هستن خوبه چرا بد باشه مطمئنا بهتر از این همه عذاب و انتظاره بچه ای که خودت به دنیا بیاری پاره تنته اصلا یادت میره چجوری به دست آوردیش

2740
سلام عزیزم بله یه دوقلو دارم که کاملا شبیه باباشون هستن خوبه چرا بد باشه مطمئنا بهتر از این همه عذاب ...

وای خدااا😍خدا براتون حفظشون کنه ..خداروشکر ...بله ولی خب یکم کنار اومدن با این موضوع برام سخته 😔من خیلی اذیت شدم دوبار سقط جنین حتی حاظرم بازم ریسک کنم اما همه دکترا میگن اهدایی

ایشالا.من دوبار سقط تو ۱۶هفته داشتم ک مشکل قلبی کلیوی داشتن جنینام .ازمایشات ژنتیک دادم کلی همه جوره ...

درسته،انشاالله که مشکلتون حل بشه وصاحب یه نی نی سالم بشین بزودی

دوستان عزیزی که نیازمند اهدایی با آی وی اف هستن اگر دنبال یک مرکز عالی و پزسک متبحر هستید تماس بگیرید ظرف مدت کوتاه و قانوتی زیر نظر پزشکان فوق تخصصمون بچه داردمیشید

۰۹۳۰۲۸۰۶۶۵۵

مشاور نازایی و ای وی اف اهداکنندگان و گیرندگان عزیزتماس بگیرن 09302806655
دوستان عزیزی که نیازمند اهدایی با آی وی اف هستن اگر دنبال یک مرکز عالی و پزسک متبحر هستید تماس بگیری ...

سلام ببخشید اسم مرکزتون چی هست و هزینه اهدایی تخمک چقدره

سلام عزیزم بله یه دوقلو دارم که کاملا شبیه باباشون هستن خوبه چرا بد باشه مطمئنا بهتر از این همه عذاب ...

منو همسرم فامیلیم دکتر گفته ریسکمون زیاده از لحاظ تخمکم مشکلی ندارم میخواستم بدونم به ما تخمک اهدایی تعلق میگیره؟

خدایا تو بساز که اگه تو بسازی هیچکی نمی تونه خرابش کنه☘️🤲🙏❤️
2706