2752
2734
عنوان

مشاوره با خانم دکتر مریم ملکی متخصص پوست، مو و زیبائی

| مشاهده متن کامل بحث + 117156 بازدید | 650 پست
خانم دکتر پولکی ، شما که کارتون خوب نیستش فقط حرف میزنید چرا در مطبتونو نمیبندید ،منکه پولی که دادم ...

در چه مورد جواب نگرفتی؟

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند

سلام خانم دکتر من ۴۴سالمه لکهای قهوه ای روی گونه هام بعداز زایمان به وجود اومده و کک و مک هم دارم به نظرشماباید چکارکنم پوستمم خیلی خشکه از چه کرمی استفاده کنم ؟؟ ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خانم دکتر خسته نباشین 

چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین

من ۲۳ سالمه و جوش های سرسیاه زیاد تو صورتم‌دیده میشه و همچنین صورتم جوش های قرمزم‌میزنه اما خیلی کم وقتی چربی زیاد مصرف کنم میخواستم ببینم برای رفع این جوش ها چه کرمی با توجه به سنم خوبه؟ 

واینکه من ناحیه ی گونه هام معمولی اما ناحیه ی بینیم خشکه و پوستم انگار حالت بی آبی داره و بی حال وتیره به نظر میرسه میخواستم بدونم چه ابرسان و ضدافتابی میتونم استفاده کنم ؟ 

زیر چشمام سیاه و گود شده و بالای پالکامم کمی پف داره و کمی هم چروک شده برای رفعشون چی میتونم استفاده کنم؟

برای از بین بردن خط لبخند از چه کرمی میتونم استفاده کنم ؟

ممنون که با حوصله به سوالات جواب میدین خداقوت 

سلام خانم دکتر. سابسیژن هم انجام میدید؟ هزینه؟ ایا یک جلسه است یا مثل میکرونیدلینگ و rf تکرار جلسات لازمه؟

مشکل من حفره های قدیمی هستن که اسکار جوش و موی زیرپوستی بوده.

فیلر دور چشم هیالورونیک هم انجام میدید؟ تیرگی دور چشم دارم از بچگی و با گرون ترین کرمها هم حتی فرق نکرده. نوبت 10 روزه میتونم بگیرم ازتون؟ مسافر خارج از کشورم برای چندسال و خیلی فوری وقت میخوام. تشکر میکنم. به نوعی همکار محسوب میشیم (صرفا در پزشکی)

٢٦ سالمه و حدود ٢٥ روز پيش ابله مرغون گرفتم و جاي دو تا از زخمام رو صورتم مونده 😢مي خواستم بدونم حتما بايد ليزر كنم يا راه ديگه اي هست يا دكتري كه كسي در اين رابطه بهش مراجعه كرده باشه و راضي باشه؟

سلام خانم دکتر عزیز. من بیش از سی ساله ویتیلیگو دارم و سال قبل با پمادمنوبنزون یکدست سفیدشون کردم حدود ۶ ماه بعد از سفیدی باردار شدم الان ماه هفت بارداری ام و صورتم از قسمت شقیقه و کناره ها شروع به برگشتن لکه های قهوه ای کرده که نمای ناجوری به صورتم داده. الان باید چیکار کنم؟ میتونم تو بارداری باز از منوبنزن استفاده کنم؟ خیلی غصه ام گرفته😢 

جانا دلم ربوده ای فریبانه !

سلام خانم دکتر ببخشید پوست من کلویید سازه الان 5تا کلویید دارم ک رفته رفته بزرگتر میشن دوتاش اندازه بند انگشت شده میخاستم ببینم راهی برای از بین بردن کلوییدها هست یا نه؟یا دیگ درنیاااااان ؟

خواهشن جواب بدین من خیلی خیلی رنج میبرم از این موضوع

2706