2737
2734

خیلی استرس دارم اگه اجازه نده

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا جواب این حرام زادهاروبده الهی

🙁🙁🙁🙁

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2738

نمیدونم شرایت چطوریه ولی چرا باید حتی خونه مادر رفتن هم شوهر اجازه بده یا نده ؟ چرا ی جوری رفتار نمیکنین ک حساب کار بیاد دستشون ؟  ب نظر من بزار اجازه نده بازم برو هر چقد بیشتر زور بگه و گوشش بدی خودتو و تصمیم و عقل و احترامتو پیشش میبری زیر سوال میدونستی ؟ عزیزم نمیشی

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 
شوهر منم عوضیه😔😔😔😔😔

😊مال من ک درودرجع بدتر 

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

ببین تاپیکاتو سر زدم  ب نظرم حقته اصلا هم بهت ن حق میدم ن درکت میکنم تو شوهرت دست بزن داره خرجی نمیده ازش میترسی آزاد نیستی حتی خونه مادرت باید اون اجازه بده  قدر نشناسم ک هست  بچتم ک میگی بهت وابسته نیس پس چرا موندی ؟ بخاطر این بچه ؟ من ک درد نمیکنم یا بمون دیگه نظر نخواه ما نمیتونم هر دقیقه برا مشکلات تو دعا کنیم یا جدا شو و پیش پد  مادرت زندگی کن پدر مادری ک بهتون وسیله خونه و خرجی میدن مطمعنا پشتتن

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 
2706