2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین افراد همجنس گرا  مورد بوده ک با جنس مخالف ب اجبار خانواده ازدواج کردن.  بهترین و زیبا ...

شما چون خودتون نمیتونین همچین تصوری از خودتون داشته باشین میگین ذاتیه درحالیکه بحث من ی چیز دیگس و قطعا هم درسته

2731
شما چون خودتون نمیتونین همچین تصوری از خودتون داشته باشین میگین ذاتیه درحالیکه بحث من ی چیز دیگس و ق ...

شما ک نظرت قطعا درسته  چرا بحث میکنی ؟؟!!!

باشه نظر شما قطعا درسته.  کل جامعه ال جی بی تی دارن تظاهر میکنن !!!

درکنار نظراتت ک قطعا درسته  ی کمی مطالعه هم بکن.

موفق باشی.

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
من برای مطالعه نیازی ب توصیه شما ندارم ... 

شما از اول کامنت منو ریپ زدی.

وقتی مطمعنی ک نظرت قطعا درسته  میتونی نظر اشتباه بقیه رو بخونی و فقط رد شی !! توی فکرت بگی نظرمن قطعا درسته ن این !! دلیلی نیس برای ریپ زدن

بحث برای وقتیه ک دو طرف منطقی باشن. ن وقتی ک شما اصرار داری کل یک جامعه ک تعدادشون کم نیست رو انکار کنی !! و مطمعنی نظرت درسته و اومدی برای تحمیل نظرت ب دیگران !!

شب خوش. خدانگهدار.

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
2740
شما از اول کامنت منو ریپ زدی. وقتی مطمعنی ک نظرت قطعا درسته  میتونی نظر اشتباه بقیه رو بخونی و ...

خب باشه خداحافظ .. ولی من قرار نیست وقتی با نظر بقیه مخالفم سکوت کنم و چیزی نگم درضمن من وقتی کامنت شما رو ریپ زدم فقط ی نظر دادم ک اگ این ی امر ذاتیه چرا باید خدا حرامش کنه؟! از ما طلب ک نمیخاد🙄

خب باشه خداحافظ .. ولی من قرار نیست وقتی با نظر بقیه مخالفم سکوت کنم و چیزی نگم درضمن من وقتی کامنت ...

وای خدا 

نتونستم جوابتو ندم !!! جالبه ک همچنان روی نظر خودت پافشاری داری  درحالی ک من از اولم گفتم کاری ب بحث دینی و مذهبی‌ش ندارم

اصلا این موضوع ی کنار

این قسمت حرفت جالبه ک میگی  وقتی مخالفم قرارنیس ساکت بمونم !!!!!!

ببخشیدا اینجا هزاران کاربر هست !!!  قراره همشون همیشه نظرشون در جهت نظرات قطعا درست شما باشه ؟؟؟؟!!!

من بارها شده ی نظر دیدم ک کاملا مخالف بودم باهاش ولی حرفی نزدم !!!  خیلی جالبه واقعا !! ک خودت اعتراف میکنی ک وقتی نظری مخالف باهات باشه وارد بحث میشی و اینقد ادامه میدی تا نظرخودتو تحمیل کنی  یا طرف بگه باشه ول کن بابا تو راس میگی !!!   ببخشید دیگه.. من نمیدوستم همه باید اینجا نظر موافق با شما بدن اگ نه شما وارد بحث میشی باهاشون !!

کاش از اول فقط لایک کرده بودم و فقط جواب استاتر رو داده بودم‌ بازم تجربه شد اشکالی نداره.

بای

من باهات دعوایی ندارم نمیدونم چرا حرفای منو ن تنها خوب نمیفهمی بلکه چنتا نون و ی پنیرم میزاری کنارش تحویلم میدی .. واقعا ک ... تو داری خودتو با بقیه جمع میبندی درحالیک همه هم عین تو فکر نمیکردن بعدشم من نگفدم نظرمو ب بقیه تحمیل میکنم حرفی ک شما میگی رو حساب تصور خودته ک چون شما نمتونی خودتو با ی همجنس تصور کنی پس بقیم نمیتونن در حالیک از کجا میدونین ؟!! فقط از روی تصور شخصی ولی من دارم ازت میپرسم پس خدا این وسط چیکارس؟! میدونی دیگع خدا چیع؟؟ نمیدونم چرا از جواب دادن این سوال همش طفره میرین و میگین من کاری ب مذهبی و اینجور حرفا ندارم!