2752
2734
عنوان

به رفتار دکتره شک کردم ،حس میکنم پرروعه

| مشاهده متن کامل بحث + 3033 بازدید | 89 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دکتر خونگرمی اومد از نظرم

ازم پرسید چه رشته ای می خونی ، بعدم گفت خوشتیپ هستی (الکی میگفت البته )و اینکه خواستگار داری یا نه که منم زدم به کوچه علی چپ

چون قبلا دکترای زیادی رفتم و بیشترشونم خوش اخلاق بودن ،برام عجیب نبود و خیلی معمولی جوابشو دادم ،چون دوست داییمم بود ادب رو رعایت کردم کامل

گفته بودی درد دل کن گاه با هم صحبتی..‌. کو رفیق راز داری؟ کو دل پر طاقتی؟

من که رفتم بابا‌...چقد فس میزنی؟!😒

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.

یه سری قرص برام نوشت و قرار شد بعد دو هفته دوباره برم پیشش

منم رفتم تا از در رفتم گفت همون خانمی هستی که دانشجو پرستاری بودی ولی دیگه حرفی از داییم نزد و دوباره سر صحبت رو باز کرد که کارآموزی نمیای فلان بیمارستان گفتم نه گفت اگه اومدی من اونجام ، آخرش هم شمارش رو بهم داد گفت اگه سوالی چیزی داشتی در مورد دارو ها بهم پیام بده واتساپ

حدود یک ماه گذشت و سه بسته قرصی که برام نوشته بود تموم شدن

بهش پیام دادم

متن همه پیاما رو می نویسم

ببینم نظر شما چیه

عزیزم موقع عروسیم عکس میزارم تگ میکنم درخ. است دوستی دادم 

باشه 

حرفام تندع... اینجا تبادل نظرع.. و یاد بگیریم هر کس نظری دارع.. پس نظرع.. خودمون روبه دیگران تحمیل نکنیم.. دوست عزیز من روک حرف میزنم از ترحم کردن و دلسوزی الکی برای دیگران متنفرم.   انقد بیحوصلم. که حرفه بعدیتم درستع دوستع عزیز.. حرفام ناراحتت میکنه ریپ نزن روم...  همون جوری که تو حرفای منو قبول نداری منم حرفای تو رو قبول ندارم پس جای مجادله نیست... من یه ملت باهام دشمنن سره اینکه روک حرف میزنم...... روم ریپ بزنی برگاتو میریزم حتی شما دوست عزیز.... اعتقادات هر کس شخصیه.. اعتقادات شیرین خودتون رو نکنین تو حلق دیگران   با من بحث نکن... خیلیا خاستن بحث کنن اما شستمشون.... من حتی اگه بابام باهام اختلاف نظر داشته باشه میزارمش کنار... گفتم که در جریان باشین...من عین خودت حرف میزنم.. پس اگر از حرفم نارحت شدی بدون حرفه خودت غلطه..... بی ادب نیستم.. ولی حرفای من بستگی به رفتار شما داره.. این شاخ پنداری نیست.. شاخ ماله گاوع.. این رفتار پنداریست... و حرفآخر... قبل از گرفتن قیافع.. از داشتنش مطمعن باشید 

من : سلام آقای دکتر وقت بخیر

من چند وقت پیش خدمتتون رسیدم ،30تا قرص بیزوپرولول 2/5میلی گرم برام نوشتین

حالا اونا تموم شدن ،دوباره بگیرم یا نه ؟

با لوزارتان مصرف میکردم

دکتر : سلام بله

دکتر : همون خانمي كه دانشجوي پرستاري بودي؟

من : خیلی ممنون

من : بله آقای دکتر

دکتر : ماشالا همونجوري خوشتيپ هستي؟

من: نه بابا

😁

دکتر: از نظر من كه عاليه

من: خیلی ممنون 🙏🏻

دکتر : چرا عکستونمیزاری؟

بعد از چند دقیقه جواب ندادم نوشت کجا رفتی ؟

(من از بالا گوشی دیدم پیاما رو ولی سین نزدم ، هر دو تا رو حذف کرد )

من : آقای دکتر ، غرض از مزاحمت بنده پرسیدن سوالی از شما بود.

باتوجه به این که درحال مصرف دارو های معرفی‌شده به تجویز شما هستم و ماه رمضان هم در پیش است  ، آیا خطری در این رابطه وجود دارد یا خیر؟

باتشکر

دکتر : نه اصلا

مي توانيد روزه بگيريد

شما خودتون هستيد يا كسي ديگه؟ يا عموتون؟

من : ببخشید متوجه فرمایشتون نشدم ؟

دکتر : ميگم شما خودتي يا اقاي فلانی؟

شما داروهاتونو بخوريد ، مشكلي نداريد . روزه را هم مي توانيد بگيريد.

من :نه من خودم هستم

ممنون از پاسخگوییتون

دکتر : پس چرا ابنجوري جواب ميدي؟

نوشت چرا رسمی حرف میزنی و دوباره حذفش کرد قبل اینکه سین بزنم

من : قصدم پرسیدن سوال بود،عذر میخوام مصدع اوقات شریف شدم،روز شما بخیر

دکتر : 🙏🙏🙏

2706