2733
2734

خیلی داغونم 😭😭😭

چند ماه پیش سقط داشتم نمیخوام دوباره اون روزا رو تجربه کنم 😞

اون سری هم  ۷ هفته و ۵ روز به خونریزی افتادم و سقط شد 🥺

الان دقیقاً ۷ هفته و ۴ روزمه و بی دلیل به خونریزی روان قرمز افتادم درست مثل پریود

۱۱ فروردین رفتم سونو کرد دکتر و گفت هم ساک هست هم زرده و هماتوم هم نداری و خارج رحمی نیست و همه چی خوبه، الان این خونریزی چیه؟ کسی بوده مثل من که بچه‌اش سالم مونده باشه؟؟

کلینیک هم تعطیله زنگ میزنم، میترسم برم بیمارستان بیشتر فشار بیاد توو راه و ماشین 😣

دیگه طاقتشو ندارمممم 😭😭😭

گاه آنچه مصیبتی بزرگ به نظر میرسد به عظیم ترین خیر و صلاح زندگیمان بدل میشود.
-Louise Hay-

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوره هات چند روزه بود؟ موعدت نبوده الآن؟

منظم نبود ولی میدونم الان موعدش نیست، موعدم ۲۴-۲۸ فروردینه 😔

-Louise Hay-
عزیزم غصه نخور ان شاالله خدا بهت بچه سالم بده منم دوتا سقط کردم😞

خیلی سخته، با کلی گرفتاری باردار شده بودم چقد خوشحال بودیم که هفته بعد بریم صدای قلبشو بشنویم 💔

-Louise Hay-
خیلی سخته، با کلی گرفتاری باردار شده بودم چقد خوشحال بودیم که هفته بعد بریم صدای قلبشو بشنویم 💔

از اعماق قلبم درکت میکنم ان شاالله واست بمونه عزیزم اگه نموند غصه نخور الانم استرس نداشته باش خیلیا خونریزی داشتن و بچشون موند

از اعماق قلبم درکت میکنم ان شاالله واست بمونه عزیزم اگه نموند غصه نخور الانم استرس نداشته باش خیلیا ...

مرسی از دلگرمیت عزیزم برام دعا کن بمونه 💔💔

-Louise Hay-

بچه‌ها اینو مینویسم برا کساییکه در آینده به این پستم ممکنه بربخورن و مشکل مشابه داشته باشن

من خوشبختانه نی نیم سالم بود و سونو که رفتم و منتظر بودم بگه سقط شده گفت آخی بچه قلبش تشکیل شده و شنیدن غافلگیرانه تپش قلبش و ... ❤️

معلوم شد تشخیص دکتر قبلی اشتباه بوده و هماتوم جزئی پست جفت دارم که باعث خونریزی شد

برام ۳۰ تا آمپول پروژسترون و ۳۰ تا قرص دوفاستون علاوه برا شیاف تجویز کرد

-Louise Hay-
بچه‌ها اینو مینویسم برا کساییکه در آینده به این پستم ممکنه بربخورن و مشکل مشابه داشته باشن من خوشبخ ...

عزیزم خیلی خوشحالم برات. خدا کنه منم شنبه ک میرم صدای قلبشو بشنوم . برام دعا کن 

عزیزم خیلی خوشحالم برات. خدا کنه منم شنبه ک میرم صدای قلبشو بشنوم . برام دعا کن 

انشالا عزیزم ❤️

راستش من الان یک ساعته یهو دوباره به خونریزی افتادم نمیدونم چه خاکی توو سرم کنم 😭😭 پنجشنبه‌اس چطوری تا شنبه بمونم 😣 دقیقاً امروز موعد پریودمه، آخرین پری ۲۶ بهمن بود بعدش ۲۶ اسفند خونریزی داشتم الانم ۲۶ فروردین 😭😭😭 برام دعا کنید 💔

-Louise Hay-

سلام من امروز رفتم سونو . دکتر اشتباه کرده بود وهفته روکم تشخیص داده بود . جنین سالم بود خدا رو شکر.و ضربان قلب داشت ان شالله این لحظه ی شاد روهمه خانما تجربه کنن.لطفا زیر ۸ هفته نرین سونو . وسعی کنین حتما اگه تو هفته هایزیر ۸ رفتین و صدای قلب نبود سونو واژینال کنین تا مطمئن بشین.و حتما برای سونو شکمی درهفته های اول بارداری مثانه تون پر باشه. در ضمن استرس نداشته باشین

سلام من امروز رفتم سونو . دکتر اشتباه کرده بود وهفته روکم تشخیص داده بود . جنین سالم بود خدا رو شکر. ...

تبریک میگم عزیزم، شنیدن صدای قلب شیرین‌ترین لحظه‌اس، من که فیلم گرفتم با اجازه دکترم 🥲❤️

برا من هفته ۷ به خونریزی افتادم رفتم و اتفاقی صدای قلبشم شنیدم، وگرنه وقت سونوم هفته هشت بود، امروز هم با ناامیدی رفتم دیدم جنین سالمه، اون لخته هم بخشی از هماتومم بود که دفع شد 

-Louise Hay-
تبریک میگم عزیزم، شنیدن صدای قلب شیرین‌ترین لحظه‌اس، من که فیلم گرفتم با اجازه دکترم 🥲❤️ برا من هف ...

ممنون گلم . اره واقعا من ک وقتی شنیدم خیلی خوشحال شدم. خدا رو شکر گلم ان شالله ک به موقع اش صحبح و سالم به دنیا بیان بچه هامونو و تو بغل بگیریمشون

2706