2733
2734
عنوان

با شوهری که همش چت میکنه چکار باید کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 40 پست

عطای زندگی رو به لقاش میبخشیدم می گفتم اتقدر چت کن تا جونت در بیاد من رفتم ،واقعا قبح کارش دیگه ریخته، مث این میمونه یه نفر انقدر پر رو بشه بگه مم رابطه ی فیزیکی هم بر قرار میکنم برا سرگرمی، به تو زندکی م‌ولی آسیب نمیزنم 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کار اشتباه رو با اشتباه جواب نمیدن

این جواب بعضی خانما

خیلی دور از حیاس حتی واسه یه مرد زن دار

کار اشتباه هیچوقت نمیتونه یک آدم رو اصلاح کنه

فقط شماروبه لجن میکشه

بهش پیشنهاد مشاوره بدبگو بریمبریمش،مشاور مرد

اگر اون درکت کرد منم درکت میکنم

میشه واسه اموات خودت و بابای من یه فاتحه بخونی🙏؟
کار اشتباه رو با اشتباه جواب نمیدن این جواب بعضی خانما خیلی دور از حیاس حتی واسه یه مرد زن دار کا ...

چندین بار مشاوره رفتیم... فایده نداشته و باز تکرار کرده

2731
تازه پرو میگه تو درکم نمیکنی هرکی جای تو بود درکم میکرد🤬

جدی باهاش برخورد کن.بگو باشه من مهمونی میگیرم خانواده هردو ما بیان ببینیم حق با کیه.به همه بگیم که من درکت نمیکنم.خلاصه که یه جوری نذار ادامه بده.

گریه نمیکنم.....نه اینکه دل سنگ باشم.....ریمل گررررونه😂😉
جدی باهاش برخورد کن.بگو باشه من مهمونی میگیرم خانواده هردو ما بیان ببینیم حق با کیه.به همه بگیم که م ...

به همه خانواده ها گفتم و همه سرزنشش کردن... فایده نداشته

به همه خانواده ها گفتم و همه سرزنشش کردن... فایده نداشته

پس هروقت گوشی دستشه برو بشین کنارش بگو میخوام درکت کنم باهم قربونشون  بریم و عزیزم بگیم بهشون ،بعد هم کم کم گوشیو بذار کنار.خلاصه که ببخشید کاری کن براش زهر شه اصلا راحت نباشه موقع چت.

مرسی از نظر همه تون عزیزان... فکر کنم بهتر باشه با اکانت ناشناس داداشم چت کنم تا ببینه و طعمشو بچشه. ...

اسی لطفا کاری نکن که برات دردسر شه .ممکنه شوخی شوخی و ظاهری بهت شک کنه و ... بنظرم عاقلانه رفتار کن عزیزم.