2737
2739
عنوان

شاید باورتون نشه ولی عشقتون برگشت😎

| مشاهده متن کامل بحث + 1533 بازدید | 61 پست
خدایی؟😂💔

اره 

نمی دونم‌منو یادته یا ن

بخاطر پروفت دوست داشتم بعدش از خودت خوشم اومد

خب رسیدم ب ۹۹/۹/۹ تنها کار خاصی ک میتونستم بکنم تو این تاریخ خاص ساخت اکانت رند بود تو اخرین تاریخ رند قرررررررن😎😂
اره  نمی دونم‌منو یادته یا ن بخاطر پروفت دوست داشتم بعدش از خودت خوشم اومد

من همه رو یادمه

ولی تورو یادم نیس😐

ببخشید😂💚

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همه رو یادمه ولی تورو یادم نیس😐 ببخشید😂💚

عجباااااا😂

خواهش میکنم 💖☘

میگفتم فک میکنم سوجون داخل نی نی سایته حالا شاید یادت نیاد😁

خب رسیدم ب ۹۹/۹/۹ تنها کار خاصی ک میتونستم بکنم تو این تاریخ خاص ساخت اکانت رند بود تو اخرین تاریخ رند قرررررررن😎😂
عجباااااا😂 خواهش میکنم 💖☘ میگفتم فک میکنم سوجون داخل نی نی سایته حالا شاید یادت نیاد😁

عههه یادم اومد😂🤣

شایدم نیومد😐

کلا هر روز خیلیا میان در مورد پروفم میگن😂💔

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2728
عههه یادم اومد😂🤣 شایدم نیومد😐 کلا هر روز خیلیا میان در مورد پروفم میگن😂💔

واقعا🤣🤣😂💖

اخرم تیرم اینکه پروفایلم گیف گیسو کمند بود😅

واقعا🤣🤣😂💖 اخرم تیرم اینکه پروفایلم گیف گیسو کمند بود😅

😂💔

خوش اومدی همیشه پستاتو میخونم

😂💙

2740

دلارام چرا تیکر بارداریتو برداشتی

لا اکراه فی الدین دوست عزیز!🔴اگه آرمی هستی ،توی تاپیک هام نظر نده یا پست هام رو ریپ نزن ☺ entj عشق شیرکاکائو😌🤞🏻اوتاکو هستمم*باکا🤭 •پاترهدم• اسمم آیدا💃🏼                                                                
دلارام چرا تیکر بارداریتو برداشتی

چون سقط شد بچه ی خوشگلم

چون سقط شد بچه ی خوشگلم

😭😭😭وای عزیزم ببخشید واقعا نمیخاستم ناراحتت کنم😢چیشد که این اتفاق افتاد؟

لا اکراه فی الدین دوست عزیز!🔴اگه آرمی هستی ،توی تاپیک هام نظر نده یا پست هام رو ریپ نزن ☺ entj عشق شیرکاکائو😌🤞🏻اوتاکو هستمم*باکا🤭 •پاترهدم• اسمم آیدا💃🏼                                                                
😭😭😭وای عزیزم ببخشید واقعا نمیخاستم ناراحتت کنم😢چیشد که این اتفاق افتاد؟

عیبی نداره گلم 

به خاطر مشکل ژنتیکی بوده 

عیبی نداره گلم  به خاطر مشکل ژنتیکی بوده

عزیزم ببخشید فوضولی ولی بیماری همسرتون چی هست 

اگه ناراحت نمیشین البته

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)
عزیزم ببخشید فوضولی ولی بیماری همسرتون چی هست  اگه ناراحت نمیشین البته

منظورتون برای سقط جنینه؟! ربطی نداره که