2737
2739
دفه دیگه که چشامو میبندم نمیخوام ببینم خواب تو رو دفه ذیگه که دارم من میخندم نمیخوام بکنم یاد تو رو ریشه کردی توی قلبمو نمیری دیگه نمیخوامت پاشو برو الان داشتم گوش میکردم
بهترین حس من تو زندگیم کنار تو و پسرم بودنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوباره دلم واسه غربت جشمات تنکه/ دوباره این دل دیوونه واست دلتنکه / وقت از تو خوندن ستاره ی ترانه ها/ اسم تو برای من قشنک ترین اهنکه/ بی تو یه برنده ی اسیر بی بروازم / باتو اما میرسم به قله ی اوازم / اکه تا اخر این ترانه با من باشی / واسه تو سقفی از اهنک و صدا میسازم / با یه جشمک دوباره منو زنده کن ستاره/ نذاره از نفس بیفتم تویی تنها راه جاره/ آی ستاره آی ستاره بی تو شب نوری نداره / این ترانه تا همیشه تو رو یاد من میاره
به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.
2731
2740
شبنمی جون انشاا.. برادرت شفا بکیره
به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.
شنیدم که چون قوی زیبا بمیرد فریبنده زاد و فریبا بمیرد ، خاننده سیاوش همیشه با خودم میخونم، جدیدا هم گل پونه های وحشی دشت امیدم که دخترم بیست و دوماهمم باهام میخوندش
حس ششم هیچ زنی اشتباه نمیگه، پس اگه فکر میکنی حِست اشتباهه، بدون که سخت در اشتباهی
منم دارم به اهنگ خداحافظی پاشایی گوش میدم خداحافظی کن که تنها بشم برام بسه توو قلب تو جا بشم دیگه بسه این بغض تکراریوبگو قبل رفتن دوسم داری تو خودترو برو دیگه راحت بکن کسی نیست بفهمه خیانت بکن توکه ماله من نیسی اخر میری دیگه بهونه پس چرا میگیری خداحافظی واسه ما بهتره دلت اخرین بازیو میبره برو فکر نکن حاله من بد بشه دیگه وقتشه گریه عادت بشه خداحافظی کن دسم رو بشه دلم تویه تنهایی ترسو بشه تمومش کن این بازیو مثل من بجز یک خداحافظ حرفی نزن.. دانلود کنین عالیه.
💕