2737
2739
عنوان

دختر خاله م میاد استرس میگیرم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تکون تکون کوچیک مطمنی مشکل از دسشویبه؟باخودش بازی نمیکنه ؟عذرمیخوام اخه بچه هاالبته کوچیکتر اینم دارن

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!! 
2728
تکون تکون کوچیک مطمنی مشکل از دسشویبه؟باخودش بازی نمیکنه ؟عذرمیخوام اخه بچه هاالبته کوچیکتر اینم دار ...

فک نکنم اون باشه چون مثلا یهو یه تکون شدید میخوره میگم چی شد ؟ میگه داشت میریخت یا میگه هیچی فیلم هیجانی شد 😐

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈
منظورت اینه جیشش میاد هی خودشو نگه میداره؟😂😂😂😂 وییییییییی ن من کلا ۴۰کیلوام لاغرم هیچی نمیخورم ...

اره مثلا از ۱۰ صبح تا ۲ ظهر همین طوریه بعد دیگه با بدبختی خودشو میرسونه به دستشویی

فک نکنم اون باشه چون مثلا یهو یه تکون شدید میخوره میگم چی شد ؟ میگه داشت میریخت یا میگه هیچی فیلم هی ...

اگرپس مطمنی که هیچ

اما کلا اگر کسی به مادرش نگه ممکنه سنگ کلیه بشه .مثانش مریض شا خیلی دردبکشه .مادرت به مادرش بگه

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!! 
اگرپس مطمنی که هیچ اما کلا اگر کسی به مادرش نگه ممکنه سنگ کلیه بشه .مثانش مریض شا خیلی دردبکشه .ماد ...

باشه پس من میم بهش بگه دیگه هرچی شد بشه

خداکنه اون نباشه فقط

2740
اره مثلا از ۱۰ صبح تا ۲ ظهر همین طوریه بعد دیگه با بدبختی خودشو میرسونه به دستشویی

ازده تادو که زیادنیس.خودمنم همینم تازه احساس دسشوییم ندارم .

توخودت چقدمگه میری.😐فکرکنم همون موضوعه 😐

ازده تادو که زیادنیس.خودمنم همینم تازه احساس دسشوییم ندارم . توخودت چقدمگه میری.😐فکرکنم همون موضوع ...

نه منظورم اینه که از ۱۰ تا ۲ نگه میداره نمیره یعنی ۴ ساعت مقاومت میکنه