2733
2739
عنوان

گرفتارا بیاین تو

389 بازدید | 57 پست

سلام دوستان 

هر کی گرفتاری و مشکل  داره بنویسه میزارم‌تو گروهم صلوات میفرستن دعا میکنن ی شبایی نماز شب میخونن براتون دعا  میکنن ختم صلوات و دعا خواستین بهم بگید دوستاتونم صدا  کنید

۳ تا بیمار دارم و امشب یک‌گرفتاری جدید برای مریضمون پیش اومد  براش یک صلوات بفرستید التماس دعا

من نمیتونم تک تک جواب بدم لایک‌میکنم دوستان

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهرم بیکار.مریضه چن وقته.وضع مالیم افتضاح.بچمم مریضع.خودم تادلت بخاد دردومرض دارم.حسرتای زیادی دارم و میخورم دیه چی بگم اصلا خدا منو چرا افرید خودم ک میگم برااین ک سرگرم شه و بخنه براخودش😔هیییییییی دعای من اگ گیرا بود ک ایقد بدبخت نبودم

برای رفع مشکلم دعا کنید ...خیلی گرفتارم

خدا همه ی گرفتارهارو نجات بده ماروهم از گرفتاری های مالی ومریضی عزیزانمون نجات بده برای ماکه خیلی بدهکاریم وهمش گره میفته تو کارمون خیلی التماس دعا دارم انشالله که خدا به شما  خیر وسلامتی فراوون عنایت کنه  

2740

💖🌼💖

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

برای امام  سلامتی و ظهور زمان دعا کنید بعد برای من نمیتونم حاجتمو بگم لطفا برای منم دعا کنید ممنونم

ی آیت الکرسی و سوره حمد و ۳۰ تا صلوات هم فرستادم به نیت کسایی که دعا کنن

لطفا تاپیک های ختم قرآن منو تگ کنید💙🦋💙
2706