2733
2739

سلام

من قراره تهران برم عمل خودم محل زندگیم جای دیگس
بعد عمه من تابستون عمل کرده بود 40 سالشه دماغش بشدت گنده پهن و کوفته ای
بعد زیر دماغش نزدیک سوراخ بینی یه تیکه کوچولو رفته تو بعد عمل
سوراخ دماغشم دقت که میکنی یکی نیست به نسبت خوب جمع کرده چون دماغش خیلی گوشتی بود اما بهرحال سوراخاش قرینه نیست اما خب من به روش نمیارم چون گفتم دلش میشکنه ناراحت میشه
بعد تابستون چسب زده بود دیدم دماغش رفته تو ...  گفتم چیشده؟؟؟

برگشت گفت چسب بینی رو محکم زدم اینطوری شد😂 گفته امپول بزنم درست میشه
بعد حالا فهمیده من قراره برم تهران عمل کنم چون میگفتم از دکترای شهر خودمون خوشم نمیاد و تهران بهتره دکترا بیشترن و دکترای شهرخودمون دو سه نفر بیشتر نیستن

اونشب برگشته میگه یه مشتری داشتم هی میگفت دکترای تهران خوبن و فلان بهش گفتم بیا برو پیش دکتر من😂 گفت نه تهران خوبه ... تهران عمل کرد بعد الان دوباره میخواد بره ترمیم پشیمونه 

انگار قشنگ منظورش به من بود حرفای منو داشت میگفت... قیافه و ابروهاشم مینداخت بالا موقع تعریف کردن

بعد میگه شوهرم به من گفت بیا بریم تهران من خودم نرفتم گفتم همینجا میرم میتونستم برم خونه مادرشوهرم اینا ولی خونه یکی دیگه سخته الان ادم بره رخت خواباشون کثیف میشه 😁
درحالی که شوهرش بیخیاله عالمه اصلا با این حرف نمیزنه کلی خنثی هستش نسبت به همه چی و هیچی براش مهم نیس
حالا کار ندارم
یه حرف اشتباه میزنه بعد از موضع خودشم پایین نمیاد هی میگه چسب زدن هیچ تاثیری نداره من فقط یه ماه زدم 

اناناس هیچ اثری نداره همش الکیه😐هرکار کنی یه هفته ورم داری میگم خب کمک میکنه سریع تر ادم خوب شه میگه نههههه اصلا و ابدا هم کوتاه نمیاد از حرفاش ادم شاخ در میاره
درحالی که خواهر خودم عمل کرد کمپوت اناناس میخورد این بهش کمک کرد واقعا حتی میگن برا جوش خوردن استخونم خوبه ینی همه دکترا اینو میگن
اونوقت این دیپلمم نداره هی الکی تز میده میگه اونی که من میگم درسته!!!
گفتم چسب زدن خیلی هم تاثیر داره من میخوام مرتب چسب بزنم
بعد حرف افتاد گفتم بینی تو بخاطر اینکه دکتر غضروف کم گذاشته رفته تو
میگه من ماسک زدم اینطوری شد😐 اخه ماسک چیکار به زیر دماغ داره؟؟ قبلنم میگفت چسب الان میگه ماسک انگار ادمو خر فرض میکنه با حرفاش
من خدایی دماغم هیچ ایرادی نداره ینی همه به من میگن نرو کوچیک نیس ولی خیلی بزرگ نیست ولی جا داره که خب بهتر بشه
بعد اونسری بهم میگه نیمرخ شو 

دماغ تو از نیمرخ زیاد افتاده نیس😐درحالی که بینی من افتادگی نداره اصلا!!

برعکس خودش که میگه ماله منو دکتر اصلاااااااااا دست نزده نیمرخ خودم سربالا بود درحالیکه من اولین بار دیدمش گفتم دکتر نیمرخشو چقد کشیده بالا
حالا دکتر خودش کارنامه کاریش پر از خرابکاریه

واقعا نمیدونم چرا این چرت و پرتارو میگه همش میگه دکتر من میگفت تو بعد عمل خیلیییییییییی تغییر میکنی انگار داشت پز میداد
یا ژل زده به گونش بعد اون روز برگشته به منو دختراش و ابجیم میگه بخندین بعد میگه عه شمام موقع خندیدن خط میوفته کنار لب تون
ماله من شیما(یکی از دختراش) نمیوفته
حالا ژل زده از همه قایم میکنه میگفتن ورم بوتاکسه نمیدونم چرا این چرندیاتو میگه بنظرتون منظورش چیه؟؟؟من واقعا نمیفهمم

عمل نکرده این همه چرت و پرت گفتناش شروع شده

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

وای چه طولانی ،🤦

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای چه طولانی ،🤦

خب همشو یجام نمینوشتم میگفتین قطره چکونیه و میخواد پر بازدید شه  

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2738
چخبره‌(متنو میگم) 😶 😂داره حسادت میکنه بهت. اگر فکر میکنی عمل بینی حالتو خوب میکنه انجامش بده

خب همشو یه جا نوشتم نگید کو چیشد

اخه خب چرا حسادت کنه؟ خودش عمل کرده دیگه انقد چرت میگه  واقعا منظورشو نمیهفمم

خب همشو یجام نمینوشتم میگفتین قطره چکونیه و میخواد پر بازدید شه    

نه تیکه تیکه مینوشتی ..گلم من هیچوقت همچین حرفی نمی‌زنم ،😘

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
اووووووه من که نتونستم بخونم. ببخشید اما حرفات خاله زنکی بود. تو چیکار اون داری؟ هر کار دلت میخواد ب ...

خب نتونستی بخونی پس چرا میگی خاله زنکی بود و نظر اشتباه میدی

در ضمن من حرفای ایشون رو گفتم نه خودمو

اصلا حواسم نبود دارم متن ب چ بلندی رو بخاطر دماغت و حرفای عمت میخونم خیلی بهش بها دادی.‌ولش کن ح ...

اخه من میخوام حرمتا حفظ شه بعدشم منو اون اصلا سنمون بهم نمیخوره من 23 سالمه اون 40 و دوتا بچه داره

خب زشت نیس من با این ادم کل کل کنم؟ حالا اون عمل کرد من تبریک گفتم همین ... من عمل نکرده اون کلی مزخرف میگه

خب همشو یه جا نوشتم نگید کو چیشد اخه خب چرا حسادت کنه؟ خودش عمل کرده دیگه انقد چرت میگه   واق ...

خگب دکترای تهران بهترن تا شهرتون. عملش کج بد شده. خودت داری میگی. چمیدونم شایدم ازش خوشگل تر بشی. 

خب نتونستی بخونی پس چرا میگی خاله زنکی بود و نظر اشتباه میدی در ضمن من حرفای ایشون رو گفتم نه خودمو

تا اونجایی که خوندم خاله زنکی بود!تهش عوض شد؟ همش گفتی اینو گفت اون کارو کرد...خودت میدونی عزیزم

2706