2733
2734
دوستان به مشکل برخوردم... من اونی ام که گفته بودم شوهرم عصبیه سرم داد میزنه نمیتونه خودشو کنترل کنه دیروز باهاش صحبت کردم گفتم چرا سرم داد میزنی گفت تو همیشه انگشتت طرف منه همیشه به خاطر لحن بلندم سرزنش میکنی من ذاتا لحنم بلنده نمیخوام سرت داد بکشم اما من قبول نکردم توجیهشو بعد شروع کرد که از وقتی بچه اومده دیگه منو نمیبینی کو اون زهرایی که لحظه شماری میکرد ساعت پنج شه من بیام. الان میام خونه سرت گرم بچس خونه به هم ریختس خودتو تو اینه دیدی چه قیافه ای شدی کو اون زهرایی که همیشه مرتب و خوش تیپ بود الان یه ارایشگاه نمیری من باید بهت بگم برو ارایشگاه من باید بگم بیا رابطه داشته باشیم کو اون زهرایی که شب تا صبح بوسه بارونم میکرد الان حتی اصلا متوجه نمیشی من کی میخوابم... امروز زیر سرم رفتم اصلا نگفتی چرا چی شده همش سرت گرم بچس از وقتی بچه اومده پا نمیشی یه صبحونه بدی منو راه بندازی قبلا پامیشدی برام اب پرتعال میگرفتی نیمرو میزاشتی میزو میچیدی بعد منو از خواب بیدار میکردی الان اصلا متوجه نمیشی من کی خوابیدم...و.... منم گفتم وقتی سرم داد میزنی ازت سرد میشم وقتی گیرای بیخودی میدی نمیتونم باهات خوب باشم گفتم چرا احساس میکنی الانم باید مثل قبل باشه الان بچه اومده یعنی میگی بچه رو نخوابونم بیام تو رو بعل کنم تو نمیدونی من از شب تا صبح ده بار بیدار میشم بهش شیر میدم خستم نا ندارم پاشم برات صبحونه درست کنم چرا منو درک نمیکنی تا حالا شده یه بار بگی تو بخواب من شب از نی نی مراقبت میکنم تو راحت بخواب ده ماهه راحت نخوابیدی... اما من درکت میکنم میگم فرداش میخوای بری سرکار نمیتونی درست کار کنی. میگه خیلی بهم گیر میدی منم عصبانی میشم میگه من تو رو از بچمون بیشتر دوس دارم ولی تو بچه رو بیشتر دوس داری بچه ها اشتباه من این بود که قبل از ورود بچه بینهایت به شوهرم میرسیدم از هر لحاظ اما لکبا اومدن بچه اصلا وقت نمیکنم......
مهربان که میشوم تمام شهر می فهمند مرا بوسیدی..... من به تمام آدمهای مهربان دنیا مشکوکم....
واقعا رسیدگی به بچه منو از همه چی انداخته همه ی ذهنم اینه که الان وقت خوابشه الان وقت غذاشه هر روز یه غذای متفاوت براش درست میکنم. خیلی حساسم.... یهو ساعت نه یادم میافته وااای شام نزاشتم...
مهربان که میشوم تمام شهر می فهمند مرا بوسیدی..... من به تمام آدمهای مهربان دنیا مشکوکم....
2731
همش میگه برو باشگاه اندامتو درست کن اخه بعد زایمان ده کیلو اضافه کردم چند بار گفته برو منم میگم باشه از شنبه... هنوز شنبه نیومده
همه میگن بچت خوابه پاشو کاراتو بکن اخه مشکل من اینه که رو پا عادت داره بخوابه بزارمش زمین بیدار میشه یه سروصدای کوچولو بیاد بیدار میشه بعضی موقع ها میارم تو اشپزخونه میخوابونمش اخرین درجه هودم میزنم تا با صدای هود بخوابه...وقتی هم بیداره میگه همش پیشش باشم نمیزاره تکون بخورم... به شوهرم اینا رو میگم میگم درک کن اگه خونه به هم ریختس یا به خودم نمیرسم یا شام درست حسابی نمیزارم میگه محبت چی نی نی نمیزاره به من محبت کنی...
حرفی نداشتم بزنم... کم کاری از منه توجه زیادی به نی نی منو از همسرم دور کرده خدا کنه بتونم درستش کنم ..
ببین زهراجان ,اگه کسی روداری ازش بخواه دوروز درمیونم شده بچت رونگه دارن,یا اینکه سعی کن با وسیله های بازی اگه میشینه سرگرمش کنی ,من بچم رواز چهارماهگی توروروهک میزاشتم,میدونم عزیزم سخته تومیتونی از شوهرت شبها که خونست کمک بخوای نگهش داره بعد برافردا نهارت سعی کن شوهرت خونست یه چیزی بگذاری وشعلش روکم کنی هم شب به شوهرت برسی هم غذا داشته باشی واینکه موقع خواب زیر غذاروخواموش کن فردادوباره روشنش کن
اخه دل منم خدایی داره
براآرایشتم همیشه نیم ساعت مونده شوهرت بیاد حتما بروجلوآینه وبه خودت برس عزیزم ,برا خواب پسرتم سعی کن عادت روپاموندنش روتغییر بدی عزیزم یه دوسه روز سختع اما درست میشه بچه که گیج خواب بشه میخوابه,برامرتب کردن خونتم سعی کن هرچیزی گرفتی بعداستفاده بگذاری سرجاش ,واینکه اگه دیدی بچت حتی موقع آرایشت گریه میکنه بگذار روپات عزیزم بعد یه دستی به سرو صورتت بکش ,یه خوده ازکاراتم بگذارشوهرت امد انجام بده بدونه بچه داری آسون نیست ,سعی کن وقتی سرکاره یه اس عاشقونه بگی اگه داری بچت رومیخوابونی روپات ازش بخوای کنارپات بالشتش ربگذاره وسرش رو دست بکشی هرازگاهی وقربون صدقش بری ,مازنها درسته خسته ایم مردها هم بعد کار بیرون نیاز به ما دارن عزیزدلم
اخه دل منم خدایی داره
بعد عزیزم من خودت بچه دارم خیلی هم تونوزادیش والان اذیتم میکنه اماهمیشه سعی کردم هرسه مون از زندگی راضی باشیم ,نگی بهار دلش خوشه درکم نمیکنه,منم شبها شاید شده ۶بار ازخواب بیدارشدم همه این روزها باتمام سختیش میگذره ,شمایه زن باسیاستی سعی کن با زبونت هم خودت هم شوهرت روراضی نگه داری عزیزم
اخه دل منم خدایی داره
2706