2733
2739
عنوان

خاطرات زایمان من 😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 35585 بازدید | 363 پست
بپرس عزیزم بقیه جواب میدن بهتر شدی؟؟ ویارات کم شده؟

ويارام كمتر شده ولي خب هنوزم هر روز بالا ميارم☹️☹️

جديدا زايمان كردن برام شده كابووس خيلي ميترسم

طبيعي ك هيچي اصلا بهش فكرم نميكنم ولي از سزارينم ميترسم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤤🍔🍔🍔تخمه نداریم بیا از اینا

دستت درد اينم خووبه😁❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

ببخشید استاتر سوال بی ربط بمرسم تا شما پست بدارین

وان حمام با توالت کودک سرویس پلاستیک بدون صندلی کوجک وسبد چند

کسی خرید تازگیا

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
نبابا بی حسی زدن ،ازطبیعی بهتره ،

سوند چي؟

درد داره خيلي؟

با عرض پوزش نوشته نمیشه بزارم برا همین اسکرین😁

مرسی که از من در داستانت یاد کردی😎😎😎😂😂😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2740
بگذار  واقعا نمیفهمم خاطرات زایمان برا من مجرد این ساعت چ جذابیتی داره😐😂✌

همچتین من مجرد باز تو تگت کردن من خودم اومدم😑😂

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
دستت درد اينم خووبه😁❤️

😎😍😍😍❤

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بزااار

بیز ترک قزدارن اعصابی یوخدو  ولی غیرتی چوخدو  خیلیمیخواامتعشق خاصم  اقاییم دنیامه  دخترترک شادو مهربونم عاشق والیبال وباشگاهم،تولجبازی وغرور زبون زد فامیل واطرافیانم،غرورموبراکسایی ک دوسشون دارم میزارم زمین اما کسایی ک حس خوب بهشون ندارم خدای غرورم..لجبازم چون اعتقاددارم کاریوک انجام میدم نیاز ب گفتنش نیس با دلیل ومنطق حرف میزنم همتونم دوس دارم برای خوشبختیم یه صلوات بفرستید  
سوند چي؟ درد داره خيلي؟

سوندراموقعی که بی حسی وصل میکنن دردی احساس نمیشه من که اصلا متوجه نشدم وبعدچندساعت ازعمل گفتم دربیارن

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
ويارام كمتر شده ولي خب هنوزم هر روز بالا ميارم☹️☹️ جديدا زايمان كرده برام شده كابووس خيلي ميترسم ط ...

انشالله بهتر میشی عزیزم

نترس اصلا نترس

منم طبیعی واسم کابوس بود رفتم سز

از اونم وحشت داشتم،، سعی کن استرس نداشته باشی اصلا،، منکه خیلی راضی بودم

بلاخره درد رو که داره،، دستت رو هم چاقو میبره یکم درد داره، نترس دردش هم با شیاف و مسکن رفع میشه

منکه میگم حاضرم ده بار دیگه زایمان کنم ولی دیگه بچه رو بزرگ نکنم😅 انقدر که اذیتم کرده

همچتین من مجرد باز تو تگت کردن من خودم اومدم😑😂

نه بابا منو تگ نکردم خودم حمله کردم😂😐

اگر بی‌رحمانه شکسته شدی اما هنوز شجاعت آن را داری که با موجودات زنده دیگر مهربان باشی،تو یک انسان سرسخت با قلب یک فرشته ای.🤗🍃🌈♥️🧚‍♀️
2706