2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها چون بحث مذهبی این اطلاع رو میدم احسان آقا چند وقت پیش تبلیغ شبکه امام حسین رو کرد که من براش یک سری توضیح دادم الان هم در واقع تبلیغ این شبکه رو کرد .حالا چرا جریان چیه الله اعلم! احسان سایت چند وقت پیش تاپیک زد شبکه امام حسین داره تعطیل میشه پول بدین از بی پولی ! براش زدم که آقا احسان این شبکه و ده شبکه دیگه برای شیعه های تندرو که تو انگلیس هستن و اونجا حمایت میشن پول نداریم مظلوم نمایی این گروه ده شبکه داره و هدفش برهم زدن مسلمونهاست و اسامی شبکه هاش همه امام حسین و الزهرا و... اسامی مذهبی این آقا احسان داره این شبکه رو تبلیغ میکنه لطفا به حرف هر کسی در ذکر توجا نکنید به قران رجوع کنید سوره واقعه و نماز اول وقت رو فراموش نکنید
ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خودتان مقایسه نکنید.
آقا احسان خواهشا آب در آسیار دشمن نریز قبلا هم تو تاپیک خودت بهت تذکر دادم اینها شیعه های افراطی هستن که خشونت رو وارد مذهب تشیع کردن و تفرقهافکنی میکنن .شیعه های انگلیسی هستن
ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خودتان مقایسه نکنید.
2731

واما ذکر اینه

استغفرو الله الذی لا اله الا هو الحی القیو م الرحمن الرحیم بدیع السموات والارض من جمیع

ظلمی و جرمی  و اسرافی علی نفسی واتوب الیه .

روزی 400 مرتبه به مدت دوماه پی در پی ...

اگه فاصله افتاد دوباره شرو ع کنید

گفتنش ساعت خاصی نداره توی هر شرایطی هستید روزانه می تونیدذکرو بگبد 

یه چند بار بگید حفظ میشید خیلی طول نمیکشه گفتنش 

واما ذکر اینه استغفرو الله الذی لا اله الا هو الحی القیو م الرحمن الرحیم بدیع السموات والارض من ...

سلام عزیزم

مشکلی نداره ۴۰۰ تاشو پشت سر هم‌نگیم

یا اینکه مثلا تو ماشینی جایی هستیم بگیم

یا اینکهحتما باید سرسجاده و روب ه قبله باشه

سلام عزیزم مشکلی نداره ۴۰۰ تاشو پشت سر هم‌نگیم یا اینکه مثلا تو ماشینی جایی هستیم بگیم یا اینکهحت ...

من اونجوری انجام ندادم.راحته انجام دادنش.به مرور خودتون پشت سر هم میگید که فراموش نکنید و زودتر حاجت بگیرید.من خودم دنبال خونه بودم و پیدا نمیشد ولی سر چهلمین روز که چله نذر کردم داشتم وسایل میچیدم 

2738
من یه راهی میدونم. باید به هم نوعت و حیوونا محبت کنی مثلن غذای مونده ی سفرتونو بدی به پرنده ها جلوی ...

من همیشه لباسامو میبخشم لباس کهنه هم نمیدم اعتقادم اینه لباسی که چند ماه گذشت و ازش استفاده نکردی باید بدی به کسی که نیاز داره خداروشکر خدا هم همیشه رسونده هیچ وقت از نگاه شما بهش نگاه نکردم قشنگ بود حرفت 

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 

من خودم سوره یاسین رو برا هر حاجتی خوندم بهش رسیدم حتی چیزایی که خودمم باورم نمیشد الان شروع کردم بعد هر نماز سوره واقعه و یاسین رو میخونم بعد یه مدت نتیجه گرفتم حتما تاپیک میزنم 

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 
راهکارشو یاد داشت کردم الان یاد داشت باهام نیست. فردا اگه قطع دسترسی نشده باشم به صاحب تاپیک میگم. گ ...

تورو خدا منم لایک کن گم نکنم این تاپیکو ،و اینجا بگو همه بخونن دعارو ممنون

2706