2752
2734
عنوان

عکس خوراکی که در حال خوردن آن هستید

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من عاشق چیزای ترشم میمیرم برای ترشک

منم

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
مرسی    

🌹🌹

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
چرا نوشابه ها رو مرتب چیده شمام اونجا کمک میکنید؟؟؟

نه بابا من تو بیمارستان کار میکنم..از دهم تا شونزدهم مرخصی دارم حالا امروز اومدم کمکش نهارم اوردم واسش

السلام علیک یا بقیه الله عجل الله تعالی و فرجه                   ....به جمع👈مشق انتظار👉بپیوندید
نه توی پذیرش هستم....پرستاری ارزوم بود😍😍ولی نشد☹☹

سلام عزیزم اگه خدا بخاد منم میخام تو بیمارستان کار کنم احتمالا پذیرش.میشه شما از حقوقتون بگید؟؟؟

لطفا برام دعا کنید 
اهان شغل سختیه 

والا قبلا ک نه...از وقتی کرونا اومده واقعا سخت شده..چون من توی یک بیمارستان ک فقط واسه کروناست کار میکنم..بعدشم بیماری زمسنه ای دیابت دارم واقعا سختمه

السلام علیک یا بقیه الله عجل الله تعالی و فرجه                   ....به جمع👈مشق انتظار👉بپیوندید
سلام عزیزم اگه خدا بخاد منم میخام تو بیمارستان کار کنم احتمالا پذیرش.میشه شما از حقوقتون بگید؟؟؟

به سلامتی...من شرکتی هستم و حقوقم ۲۶۰۰ هست..البته با اضافه کاری و اینا سه تومن میشه...شما تهرانی؟؟؟

به سلامتی...من شرکتی هستم و حقوقم ۲۶۰۰ هست..البته با اضافه کاری و اینا سه تومن میشه...شما تهرانی؟؟؟

مبارکه عزیزم.نه شهرستانم ولی هرکی میبینم تو بیمارستان کار میکنه ذوق زده میشم.بیمارستان دولتیه؟؟

لطفا برام دعا کنید 
2706