2737
2734

شده دقیقا عین زمان پریودتون باشید ولی بعدش بفهمید بارداربودید؟چقدر بعدش فهمیدید؟؟علائمتون چی بوده؟؟

خداجونم مراقب نینی  تو دلی دوست جونیم باش ،خالش از الان جونش واسش درمیره.کاش این کرونا دست از سرمون برداره بتونم با خیال راحت بغلش کنم،یه چیز دیگم بگم؛میشه به من و همه ی اونایی که منتظر نینی ان یه نی نی سالم بدی؟میدونم برات کاری نداره خداجون

۳ روز عقب انداختم بعد پریود شدم دو ساعت بعد تموم شد بعدش ب پیشنهاد جاریم بی بی چک زدم مثبت شد

یک روز این را خواهی فهمید ک هیچکس تو را به خاطر خودت دوست ندارد.‌‌.‌..😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سه چهار روز خونریزی داشتم چون بچه هشت ماهه داشتم و شیر میدادم و پیشگیری هم داشتم فکر کردم پریود شدم بعد چهار روز کم شد ولک بینی شد اصلا سابقه نداشت اینجوری بشم بعد چند روز تست زدم باردار بودن

لطفا حسود نباشیم
دیگه بعدش پریود نشدی؟ ازمایش خون برو باز دقیق تره

ن عزیزم ماجرا برای سال ۹۶ بود الان نتیجه اش ی پسر ۲ سال و نیمه است

یک روز این را خواهی فهمید ک هیچکس تو را به خاطر خودت دوست ندارد.‌‌.‌..😏
2738
سه چهار روز خونریزی داشتم چون بچه هشت ماهه داشتم و شیر میدادم و پیشگیری هم داشتم فکر کردم پریود شدم ...

دقیقا مثل بقیه وقتاتون بود؟؟

خداجونم مراقب نینی  تو دلی دوست جونیم باش ،خالش از الان جونش واسش درمیره.کاش این کرونا دست از سرمون برداره بتونم با خیال راحت بغلش کنم،یه چیز دیگم بگم؛میشه به من و همه ی اونایی که منتظر نینی ان یه نی نی سالم بدی؟میدونم برات کاری نداره خداجون
کوتاه تر وشدتش هم کمتر مثلا فقط نوارم کثیف نیشد 

اهن اصلا لخته نداشتین؟؟

ماه های بعدم‌خونریزی کردی؟

سر بارداری سومم تو پنج ماهگی در حد که سر گوسفندو ببری خونریزی کردم اصلا نوار جواب نمیداد مرتب ادامه داشت تا هغت ماه هفته ای یه بار خونریزی کردم بعد میشد لکه بینی باز هفته بعد خونریزی شدید تاعشت ماهگی که زابمان زودرس داشتم

لطفا حسود نباشیم