2733
2734

برنامه ریزی شخصی تا روز کنکور 

در این فرصت کم هم میشه موفق بود فقط باید نقشه راه رو داشته باشید 

بهترین نقشه راه موفقیت، داشتن برنامه ریزی وانگیزه رفتن به سمت مقصد هست. 

برای داشتن این نقشه راه پیام بدید. 

لقمان را گفتند ادب از که آموختی گفت از بی ادبان🌹

انسانی دوازدهم

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلام مشاورین؟ 

بنده خیر پشتیبان هستم اما کار مشاوره با استاد مجموعه هست. جهت دریافت راهنمای مشاوره در واتساپ به شماره 09356330240 پیام بدید. فقط لطفا ذکر کنید از نی نی سایت هستید. 

لقمان را گفتند ادب از که آموختی گفت از بی ادبان🌹
جهت دریافت راهنمای مشاوره به شماره 09356330240 در واتساپ پیام بدید. فقط لطفا ذکر بفرمایید از نی نی س ...

واتساپمو حذف کردم😶😕

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     
چه پیام رسانی دارید؟ 

فعلا هیچی😑اکانت دارم همشو حذف کردم

2706