2752
2734
خداایا بابت تمام داده و نداده و گرفته ات شکر.... که داده ات نعمت, نداده ات حکمت و گرفته ات امتحان
عزیزم من اطلاعی در این باره ندارم ولی دعا میکنم که انشاله موردی نباشه و خودش و نی نیش سالم و سلامت باشن.
دلم میخواد برم یه جای دور....خیلی دور....تک و تنها....یه جایی اونورتر از ابرا....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
اگه مشکلی باشه توی اکو مشخص میشه، اکو تکرار میشه توی هفته های بین ٢٠ تا ٢٥ .... اگر مشکل خدای نکرده بلوک قلبی یا نارسایی قلبی یا هرچیزی باشه، بسته به نوع مشکل میشه براش دارو تجویز کرد، اگر بلوک کامل نباشه، با دارو میشه نامنظمی قلبو برطرف کرد...تو بعضی موارد اگر لازم باشه بعد از ولد جراحی قلب انجام میدن... اما نکته مهم اینه که باید دنبال این برید ببینید که چه چیزی باعث شده که بچه نارسایی پیدا کنه، بعضی بیماریهای زمینه ای مادر باعث این قضیه میشه، که اگر از قبل از بارداری شناسایی و مهار بشه به امید خدا شانس مشکلات قلبی برای جنین رو کاهش میده، این طور مادرها در حین بارداری هم دارو مصرف میکنن تا جنین اسیب نبینه.... ازخخدای مهربون میخوام که نظر کنه بهتون و این مساله کاملا برطرف بشه.... توکل به خدا
لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم-خدایا شکرت-٣٤ هفته تمام