2733
2739
عنوان

من یه زن مطلقه ام با یک شخصی اشنا شدم که

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 34 پست
پول مگرفت ازم میلرد بیرون منو 

پری ، عاقل شو دیگه این اشتباه رو نکن .الانم تقاضای اون پولها رو نداسته باش ازش ولی فورا بلاک و کات بهیچوجه جوابشو نده . تا همیشه همینه قصدش ازت.  و چه بسا    زنشم میدونه که شوهرش جایی  سرش گرمه و ازپولهای تو  هزینه واسه زن احمقتر ازخودش میکنه. قدر خودتو و پولتو  وقلبتو بدون. نذار بازیت بده وبدهند. 

اگه تنهایی یکی دیگه رو واسه خودت پیدا کن 

همه تنهاییم از من تنهاتر تو جهان وجود نداره 

اما باج نمیدم تا یکی بیاد تنهاییمو برطرف کنه 

به غرورم از هر چیزی بیشتر اهمیت میدم 

اجازه نمیدم یه آشغال هرزه بیاد از تنهاییم سواستفاده کنه و تیغم بزنه دندون رو جیگرم میذارم و تنهاییمو از راه درست برطرف میکنم از راهی که شان و غرورم لگدمال نشه 

اگه اون مرتیکه متاهلم نبود بازم نباید باهاش دوست میشدی تا تحقیرت کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تصمیم دست تو هست،تو یه خانمی،مطمین باش خیلی کارا میتونی انجام بدی بعد ازاونم بهت فول میدم آرامش بهت برگرده،این مرتیکه خیلی آشغاله هر راه ارتباطی ممکن رو باید براش ببندی و به حرفهاش گوش نکنی دیگه.به این فکر کن که تو این مدت تو حرفهاتو بهش میزدی ولی اون فقط داشته سو استفاده میکرده...مردی که دوست داشته باشه حاضر نیست یک ریال از جیبت خرج کنی!.

این مرتیکه به زن ش به بچه شششش!!!!خیانت کرده 

آدن نیست..

بنظرم فقط ازش دور شو فکر اون پولام نباش ولی هیچ وقت به مردی این پول رو نده...

مردهای خوب هستن و اصلا هم از این کار خوششون نمیاد مطالعت رو هم در زمینه اخلاقهای مردا و ادمهای دور زن و اینجور مسایل ببربالا وسیاست داشته باش تو حرفات کارات و... بمطمینم که بهترین کار مممکن رو انجامـ میدی  ✨❤

2728